Wpis z mikrobloga

@wokub: Sam Mentzen u Stanowskiego powiedział, że postulaty konfy "gospodarcze" są nie do spełnienia, a kto jak kto, ale on ma pojęcie o ekonomi. Więc konfa to jest tak naprawdę to samo co PiS tylko jeszcze bardziej radykalne.
@Naturmensch: To #!$%@? nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby głosować na partię motłochu i socjalistów-zamordystów z PiS, na jawnie szwabską agenturę oraz również zamordystów z PO, przeżarty korupcją i nepotyzmem do spodu PSL czy na mieszankę nowoczesnych marksistów ze starymi sowieciarzami z SLD. O tym co płacze przy czytaniu konstytucji nawet nie wspominam, to jest już jakieś kompletnie nieporozumienie, które może przemówić tylko do jakichś ameb umysłowych. Konfa ma
@wokub: Zastanow się chwilę i powiedz. Jakim cudem Monarchiści, którzy lubią trzymać za mordę osób działających niezgodnie z życzeniem jakieś wielkiej istoty mają zaprowadzić ci w tym kraju państwo wolnorynkowe? xD Konfederacja to w większości nacjonaliści, czyli ci debile co wierzą że mogą stworzyć państwo gdzie najważniejsza będzie wiara katolicka oraz państwo w sense patriotycznym xD
@konsonanspoznawczy obejrzałem ten filmik i gościu praktycznie cały czas gada o Korwinie podczas gdy w innych partiach tez można znaleźć ludzi działających co najmniej dyskusyjnie, patrz Starczewski przy granicy. Zresztą sam się odciąłem od Korwina kilka komentarzy wstecz.

@marcelus jedyne co jest przepalane to nasze podatki. Wiadomo przecież ze nie swoimi pieniędzmi zarządza się mniej gospodarnie.

@dsomgi00 ja bym powiedział ze komfa to komfa. PiS-owi bliżej do lewicy niż do nich, ale
a na Twoim przykładzie to na kogo konkretnie?


@peloson: Osoby? Lokalne nie poznasz.
Partie? Ja głosowałem na PO+Kukiz na ostatnich wyborach(aczkolwiek to pierwszy raz jak głosowałem na PO) a na prezydenckich na PSL a w drugiej turze niestety na tego #!$%@? z PO.
Dlaczego? Bo najbardziej odpowiada mi ich wizja ekonomiczna


@wokub: Jaka wizja? Ich jedyną ekonomiczną wizją było poparcie lidera 13 emerytury i zakazu pracy w niedzielę.