Wpis z mikrobloga

@biesy: Niby dlaczego i co jest alternatywą? Ci latający przy granicy przy Białorusi? Czy ci od Nowego Ładu?
Ja pewnie nadal na nich zagłosuję, chociaż jestem sceptyczny co do Korwina (ale tutaj byłem sceptyczny przed Rosją, głównie ze względu na "lekki gwałt"). Dlaczego? Bo najbardziej odpowiada mi ich wizja ekonomiczna, a to ma największy wpływ na moje życie. I możecie mnie nazywać szurem, onucą, a ja i tak wiem, że jestem
@FiedorJV: Nie do końca rozumiem, tych ciemnogrodowe programy społeczne?

Uprzykrzanie życia polakom? To chyba każda ze stron, ale też chyba nie ma innego sposobu na lobbowanie swojego programu? Przecież lewa strona opiera się głównie na tym. To nie jest argument.

Odnośnie wizji, no głównym zamysłem jest to, żebyś miał większy wpływ na swoje finanse. Np. ostatnie - nie za bardzo widzę sens, żeby osoby więcej zarabiające płaciły większe składki na NFZ
Jest tylko jedna partia na którą warto głosować bo sprawdza się w tych trudnych czasach i całe szczęście jest ona teraz u władzy. Teraz miejmy nadzieję, że Polacy ich docenią i w kolejnych wyborach będą mieli większość konstytucyjną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wokub:

Bo najbardziej odpowiada mi ich wizja ekonomiczna, a to ma największy wpływ na moje życie

O, to idealnie pasujesz na wyborcę lenina- jak tam, NEP cię przekonuje, tawariszcz?
@wokub: przecież to partia mierniot lecąca 1:1 rosyjską narracja i wciskając jakieś populizmy o obniżaniu podatków (sami się przyznali, że nawet nie bardzo jest jak je obniżyć) Braun i Korwin to psychiatryk, Bosak Winnicki i inni narodowcy mają gwóźdź wbity tak głeboko, że wstyd brać ich na poważnie a ludzie pokroju Berkowicza czy Sośnierza nadają się maksymalnie na youtuberów a nie poważnych polityków xD Kulesza/Dziambor w ostateczności nie są aż tak
@gardzenarodowcami: To chyba tak samo jak w każdej innej partii. Chcesz mi powiedzieć, że inne mają same elity? Albo że na ich listach są sami wybitni ludzie? No przestań. Ogólnie polityka to wybór między dżumą i cholerą, ale ja wolę populizm niż socjalizm. Bo w socjalizmie tracę zawsze.