Wpis z mikrobloga

Trzymajta mnie.
Gościu co nawet zrozumiałego zdania nie umie powiedzieć po polsku - pojechał ze swoją różową atencyjną panienką do Barcelony, aby narazić życie swoje i jej oraz zaangażować policję i inne służby do ich asekuracji oraz ściągnięcia z dachu.
Przelizali się na dachu, zrobił reklame swojego sklepu i jakiejś herbaty z guwna zwanej yerbą,
po czym po opuszczeniu komisariatu - dumnie się chwali, że nie mieli konsekwencji bo.... włożyli obsrane żółte gacie i zrobili to "dla Ukrainy" XDDDD

#ukraina #wojna #polskiyoutube #bnt #ciekawostki #logikarozowychpaskow #zwiazki
JanParowka - Trzymajta mnie.
Gościu co nawet zrozumiałego zdania nie umie powiedzieć...

źródło: comment_1647520074KqoTEq69LS9XEq726Rs37K.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WolfSky: tak, ale oprócz zabezpieczenia samych zawodników angażowane są także siły do ogarnięcia kibiców. W dniu meczowym, a w szczególności przed starciami z np. Lechem, zjeżdża się policja z połowy województwa.
  • Odpowiedz
@JanParowka:

Typie, karetki, straże pożarne i policje czekają na niego za każdym razem, kiedy mogą być potrzebne gdzie indziej w poważnej sprawie, a nie hobby.


Wiadomo, brak jednej karetki, radiowozu i wozu straży pożarnej skutecznie sparaliżuje całą Barcelonę. Cały system publicznych służb jest tak skonstruowany, że braknie jednego wozu, a ludzie umierają, domy się palą, a bandyci urządzają strzelaniny w centrum miasta. Dlatego też w największych europejskich miastach wprowadzany jest
  • Odpowiedz
@JanParowka Jestem złodziejem. Robię to co lubię, a to że ktoś wzywa policję xD na #!$%@? się do mnie #!$%@?? <- logika psychofanów tego typka

W ogóle uważam, że powinni go za każdym takim wejściem na coraz dłużej zamykać w psychiatryku.
  • Odpowiedz