Wpis z mikrobloga

Muszę to z siebie wyrzucić. #!$%@?ą mnie wszyscy, którzy #!$%@?ą, że NATO nie powinno się angażować w konflikt i nie eskalować. #!$%@? prawda. Jest idealny moment, żeby zebrać wojska, wjechać w ten rak Europy jakim jest Rosja i zduszenie go w samym jego rdzenu czyli w Moskwie. Putin to jest taki osiedlowy złodziejaszek, który okrada sklepy i straszny sprzedawców, że jak pójdą na policję to będą mieli wybijane szyby. Przez to, że wszyscy się go boją toteż nikt nic z tym nierobi i w tym wypadku z jeden z takich sklepów jest całkowicie demolowany i okradany. A gdyby taki #!$%@? dostał raz, drugi trzeci #!$%@? to może by się uspokoił i siadł sobie na dupie. A dlaczego mówię, że jest idealny moment, żeby się pozbyć tego bandyty? Po tym jak łatwo im poszło na Krymie myśleli, że tak samo łatwo pójdzie z całą Ukraina. W związku z tym słabo się przygotowali, ich wywiad nie zdał egzaminu a wojska to często jacyś poborowi z przypadku. Jeżeli teraz nic się z tym nie zrobi to Ruscy wyciągną wnioski i naprawdę mogą unowocześnić swoje wojsko a wtedy już będzie za późno. Co roku na rocznicach słyszę "nigdy więcej Auschwitz", a co się teraz dzieje na Ukrainie, giną niewinni ludzie, ludzie którzy chcieli po prostu żyć. Dlatego tak mocno irytuje mnie jak ktoś pisze, że nie można ekskalowac konfliktu bo Putin ma atomówki. No ma i #!$%@? z tego. Stany i europa też mają. Jak chce się "strzelać" będziemy się "strzelać". Bo uważam, że życie żadnych cywili czy to na Ukrainie, Azji czy gdziekolwiek indziej nie powinno zależeć od humoru jakiegoś "osiedlowego zlodziejaszka".

#wojna #ukraina #zalesie
  • 35
  • Odpowiedz
@smierdakow: już napisałem co sądzę o jego atomowkach. Politycy niestety są opieszali w swoich działaniach bo zawsze wychodzą z założenia "a może konflikt się uspokoi", "a ja zaraz kończę kadencję i mnie to ominie", "a nie chce podejmować decyzji bo mnie wojna nie dotyczy" i tak w koło Macieju. I wiecznie brakuje kogoś kto będzie w stanie podjąć decyzję, że DOSYĆ!
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: Niektórzy są tak sparaliżowani strachem o globalnej zagładzie, że żądaliby nieeskalowana nawet po zrzuceniu atomówki na Charków, bo "to tylko jedno miasto, a przecież zagrożone są miliony".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DonWawrzek:

już napisałem co sądzę o jego atomowkach. Politycy niestety są opieszali w swoich działaniach bo zawsze wychodzą z założenia "a może konflikt się uspokoi",


To i tak w miarę dyplomatycznie Ci odpowiadają. Mi to przeważnie "skąd ma Pan mój numer" , "jak Pan tu wszedł" i tak dalej
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: ja serio nie mogę tego pojąć akurat u Polaków. Przecież przy drugiej wojnie swiatowej cierpieliśmy przez taka samą bierność, a teraz przeciętny polaczek stoi murem za tym żeby taki sam los spotkał sąsiadów
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: ja tam jestem neutralny, ale ciekawie by było jakby nato wjechało na pełnej piździe w tamten rejon.
Bo teraz coś się tam dzieje, ale za kilka miesięcy wszystko wróci do normy i to takie gaszenie pożaru pistoletem na wodę.
Wjechać tam na całego, najwyżej kilka mln ludzi wyparuje, ale jest szansa, że atmosfera się oczyści.
I witamy w NWO( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nato jest sojuszem obronnym. Ukraina nie jest czlonkiem nato. Dlaczego nato ma atakowac rosje?


@Zdzichu_alkoholik: cicho, nie psuj wykopkom ich #!$%@? narracji, że NATO przecież MUSI. To nic, że gdyby nie NATO, to ta wojna dziś już by nie trwała, bo i Ukraina byłaby rosyjską republiką.
  • Odpowiedz
dzisiaj jest sojuszem obronnym jutro już takim być nie musi.


@DonWawrzek: no zajebiscie, ale taką retorykę "wczoraj to podpisywaliśmy traktaty ale dziś nam już się nie podobają" to zostaw PiS-owi. Jak Kaczaffi i spółka chcą założyć sojusz militarny to proszę bardzo, ale jak mu się marzy Armia Europejska to niech nie powołuje Macierewiczów co ten pomysł aktywnie krytykują

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C358682%2Cmacierewicz-armia-europejska-jest-sprzeczna-z-idea-europy-niepodleglych

I ziobry który twierdzi, że UE z nami wojnę hybrydową prowadzi

https://www.euractiv.pl/section/demokracja/news/ziobro-ue-polska-wojna-hybrydowa-sadownictwo/
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: jeśli Putin zostanie za mocno przyciśnięty do ściany, to jak uważasz, gdzie w akcji desperacji spuści bombę atomową? Na USA? No nie sądzę. Myślę, że byłaby to Polska, i myślisz, że w takim przypadku NATO zrzuci bombę atomową na Moskwę, narażając USA na odwet? Polska jest idealnym celem to ataku atomowego, by postraszyć resztę świata, i jednocześnie nie narażać się na odwet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krynicka: i po co miałby to robić?

Zresztą systemy amerykańskie mogą unieszkodliwić taki atak i w odwecie zniszczyć rosyjskie cele militarne.

Użycie atomu nie ma żadnego sensu, jest niepewne w swojej skuteczności i nie odniosloby żadnego pozytywnego skutku dla żadnej ze stron. Atom to jeden wielki straszak na panikarzy.
  • Odpowiedz