Wpis z mikrobloga

Muszę to z siebie wyrzucić. #!$%@?ą mnie wszyscy, którzy #!$%@?ą, że NATO nie powinno się angażować w konflikt i nie eskalować. #!$%@? prawda. Jest idealny moment, żeby zebrać wojska, wjechać w ten rak Europy jakim jest Rosja i zduszenie go w samym jego rdzenu czyli w Moskwie. Putin to jest taki osiedlowy złodziejaszek, który okrada sklepy i straszny sprzedawców, że jak pójdą na policję to będą mieli wybijane szyby. Przez to, że wszyscy się go boją toteż nikt nic z tym nierobi i w tym wypadku z jeden z takich sklepów jest całkowicie demolowany i okradany. A gdyby taki #!$%@? dostał raz, drugi trzeci #!$%@? to może by się uspokoił i siadł sobie na dupie. A dlaczego mówię, że jest idealny moment, żeby się pozbyć tego bandyty? Po tym jak łatwo im poszło na Krymie myśleli, że tak samo łatwo pójdzie z całą Ukraina. W związku z tym słabo się przygotowali, ich wywiad nie zdał egzaminu a wojska to często jacyś poborowi z przypadku. Jeżeli teraz nic się z tym nie zrobi to Ruscy wyciągną wnioski i naprawdę mogą unowocześnić swoje wojsko a wtedy już będzie za późno. Co roku na rocznicach słyszę "nigdy więcej Auschwitz", a co się teraz dzieje na Ukrainie, giną niewinni ludzie, ludzie którzy chcieli po prostu żyć. Dlatego tak mocno irytuje mnie jak ktoś pisze, że nie można ekskalowac konfliktu bo Putin ma atomówki. No ma i #!$%@? z tego. Stany i europa też mają. Jak chce się "strzelać" będziemy się "strzelać". Bo uważam, że życie żadnych cywili czy to na Ukrainie, Azji czy gdziekolwiek indziej nie powinno zależeć od humoru jakiegoś "osiedlowego zlodziejaszka".

#wojna #ukraina #zalesie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FrasierCrane:

Pelnoskalowy na kilka tysięcy głowic.


Kacapy nie potrafią zająć jednego miasta na Ukrainie, a przeprowadza zmasowany atak nuklearny, którego nigdy nie testowali xd
  • Odpowiedz
@Clefairy: mam nadzieję że masz rację.
Parę lat temu slyszlalam o prognozach potencjalnej wojny NATO z Rosją, i jako najbardziej prawdopodobny cel bomby atomowej wskazano Polskę, kontretnie Wielkopolske w miejscu, gdzie stacjonują wojska USA.
Zresztą, nie wiem co jest niepewne w skuteczności bomby atomowej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonWawrzek: bardzo dużo tu "wydaje mi się", jeszcze więcej emocji, dane niepewne, podstawy i założenia optymistyczne. A mnie #!$%@?ą kolesie, którzy chętnie szafują cudzym życiem wypowiadając się za całą resztę. Bo jego to uraża. To idź do Legii Cudzoziemskiej i pamiętaj o słowach McArthura:
"W tym wszystkim nie chodzi o to, by ginąć za swój kraj, tylko żeby te #!$%@? zdychały za swój!"
  • Odpowiedz
#!$%@?ą mnie wszyscy, którzy #!$%@?ą, że NATO nie powinno się angażować w konflikt i nie eskalować.


@DonWawrzek: NATO nie boi się porażki, tylko reakcji opinii publicznej w przypadku gdy po interwencji w większe miasta krajów bałtyckich uderzą Iskandery czy inne dalekosiężne gówno z Rosji.

Fajnie się pisze z piwnicy, trochę gorzej wziąć taką odpowiedzialność na klatę.
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: Kolejny wykopek, który kieruje się emocjami, a nie interesem i dobrem własnego państwa. Nie chodzi o brak eskalacji konfliktu i strach tylko o to, żeby Rosja wykrwawiła się bez udziału naszych ludzi (niezależnie czy to wojskowi, czy cywile). Nie wiem, czy osoby nawołujące do włączenia się NATO do walk mają jakieś siano w głowie, czy co? Przykre, że Ukraińcy giną, nie prosili się o to, by onuce wjechali na
  • Odpowiedz
@DonWawrzek: w dzisiejszych czasach posiadamy narzędzia które pozwolą zdecydowanie latwiej, legalniej i bez ludzkiej szkody zniszczyć panstwo od środka - solidne sankcję gospodarcze to jedna z tych metod. Spojrz na wenezuele i pomyśl jak piękny bylby świat gdyby rosja stała się taka sama, niech sobie żyją ale co im z takiego życia jak stworzyli sobie samych wrogów
  • Odpowiedz