Wpis z mikrobloga

Cześć, muszę się wyautować z domu, co już nie do zniesienia sugerują mi rodzice. Czy w Warszawie można od tak dostać jakąś bezstresową pracę za biurkiem, gdzie wszystkiego mnie nauczą od zera. Oczekuję zarobków pozwalających na wynajem pokoju 1 osobowego(do 3km od centrum czyli 5000 kroków) i zapłacenie jedzenia(poza freeganizmem). Na wszystko inne może jakoś dorobię, albo jakieś nadgodziny.

Mam wykształcenie wyższe na poziomie inż. elektryk, kiepskie doświadczenie w pracy w małym biurze projektowym inst. elektrycznych.

Wiem, już się biorę za wysyłanie CV, ale ciekaw jestem Waszego zdania.

#warszawa #praca #pracbaza #kariera #przegryw
  • 8
@Rambiiiiz: W zasadzie lokalizacja jest dla mnie obojętna, źle się wyraziłem, miałem na myśli odległość od pracy pozwalającą zrobić zalecane dla zdrowia 8k - 10k kroków dziennie. Więc jeśli firma będzie na obrzeżach pokój również.

Idealnie byłoby znaleźć pokój w wieżowcu z odległym widokiem na miasto takie +1000 do radości z życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Rambiiiiz: W zasadzie lokalizacja jest dla mnie obojętna, źle się wyraziłem, miałem na myśli odległość od pracy pozwalającą zrobić zalecane dla zdrowia 8k - 10k kroków dziennie. Więc jeśli firma będzie na obrzeżach pokój również.


Idealnie byłoby znaleźć pokój w wieżowcu z odległym widokiem na miasto takie +1000 do radości z życia.

@cotozazycie:

Kiedy miband rządzi Twoim życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz że można nie