Wpis z mikrobloga

@Muszelka1999: Trzeba umieć rozdzielać sprawy ważne i ważniejsze.
Myśle, że w aktualnej sytuacji wojna i realne zagrożenie jest na tyle ważne że docenienie ruchów premierów nie jest nietaktem.
Ale wykopek jest jak kon z klapkami. Widzi tylko tyle co ma przez sobą…
@Muszelka1999: Chyba akcja pod publiczkę dla Ludności ukraińskiej na podbudowanie ich morale...
Laska czy ty siebie czytasz co ty piszesz?
Pisiorów trzeba #!$%@?ć ale w przypadku kiedy wykonują dobrą akcje to trzeba im to oddać a nie #!$%@?ć i dla samego #!$%@?, polecam zrobic sobie pauze od wykopu na dłuższy czas
@Jachnucy: Podbudowanie morali? Jakimi konkretnie działaniami, obietnicami, zamiarami, deklaracjami nasi mężowie narodu podnieśli Ukraińcom morale bo z tego co ja wiem to są właśnie zirytowani brakiem konkretnych działań ze strony zachodu.
@Muszelka1999: No to posłuchaj jeszcze raz o tym co Kaczyński mówił w Kijowie.
Pewnie nawet nie sprawdzisz to ci napiszę, o wprowadzeniu na Ukrainę misji humanitarnej ze wsparciem wojskowym NATO.

Zanim zaczniesz pisać głupoty najpierw poczytaj do czego sie odnosisz
@Jachnucy: A co z tym wojskiem NATO? Kiedy Kaczyński wysyła pierwsze wsparcie wojskowe NATO? Chyba jakaś data juz jest ustalona bo jeżeli nie to Ukraińcom morale upadną bo każdy cos obiecuje a jednak wszyscy umywają rece jak przy Kurdystanie, Cyprze czy Krymie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Muszelka1999 zadne z nas nie wie kiedy to się stanie, może się zdarzyć w każdej chwili gdyby konwoje że sprzętem z EU zostałyby ostrzelane albo dalsze mordowanie ludności cywilnej, natomiast USA przygotowuje grunt do dalszych eskalacji ogłaszając że Putin jest zbrodniarzem wojennym który ma krew na rękach.

Czy to się na pewno wydarzy nie mam pojęcia, czas pokaże