Wpis z mikrobloga

czy ktoś mądry jest mi w stanie wytłumaczyć bez ironii dlaczego to całe body positive dotyczy tylko kobiet a nie mężczyzn? Pojawiły się reklamy firm odzieżowych z grubymi kobietami, a nadal brak takowych z grubymi, małymi facetami.


@sikalafou: bo tylko kobiety kochaja sie oszukiwac i bedac grubymi udaja

modelki


plus size.

Gruby facet po prostu wie, ze jest gruby i albo to akceptuje (nie oszukujac sie, ze jest "modelem") albo idzie
@sikalafou: po pierwsze modeli męskich plus size masz sporo, ot choćby na takim Zalando sobie poszukaj. Po drugie kobiety będące modelkami plus size też często muszą mieć wysoki wzrost np. >170cm. Nie biorą nikogo tylko dlatego, że ma nadwagę, są różne kryteria. Po trzecie i najważniejsze, grubi ludzie też kupują ubrania, więc idealnie jest kiedy widzą jak ciuchy wyglądają na kimś o podobnej tuszy.
@sikalafou: poprawność polityczna, ranienie uczuć
nie mozesz powiedzieć że ktoś jest gruby tyko że jest duzy
ktś kto chodzi na siłke i meczy sie kilka godfzin i dobrze wygląda nie moze mówić osobie spasionej że #!$%@? przez kilka godzin i dlatego jest taka gruba bo to rani jej uczucia a broń boźe powiedz zę otyłość to jest choroba psychiczna
w pracy ty Musisz wykonać prace fizyczna bo gruby nie moze bo
@bartolomis: ostatnio wstawiłem pod pewnym postem na innej stronie link do stronki na której mozna sprawdzic swoją prawidłową wagę (BMI) oraz zdjęcie z wykresem prawidłowej wagi zdrowej kobiety.

TAKI JAD I #!$%@? w odpowiedziach, wyzwiska od pseudo mężczyzn to były najlżejsze, wszystkie baby się zesrały i zaczęły mnie atakować bo podałem im naukowe fakty xD
TAKI JAD I #!$%@? w odpowiedziach, wyzwiska od pseudo mężczyzn to były najlżejsze, wszystkie baby się zesrały i zaczęły mnie atakować bo podałem im naukowe fakty xD


@SEBZER: Kolega prosi o linka do tego forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegryw162cm: @sikalafou: przecież dotyczy. Po prostu wy bodypositive znacie tylko z mizoginistycznej banki na wykopie. Na stronach poświęconych temu tematowi są mężczyźni. Zresztą nawet na wykopie codziennie na głównej jest ten typ z odrażającym bebzonem i otyłością setnego stopnia który wstawia zdjęcia nagiego brzucha, czesto z jedzeniem w ogromnej ilości jak dla stada tuczników a pod spodem same komentarze typu "tatusiowe bmi" "piękny" "prawdziwy mężczyzna", plusów zawsze tysiąc.
Zresztą nawet na wykopie codziennie na głównej jest ten typ z odrażającym bebzonem i otyłością setnego stopnia który wstawia zdjęcia nagiego brzucha, czesto z jedzeniem w ogromnej ilości jak dla stada tuczników a pod spodem same komentarze typu "tatusiowe bmi" "piękny" "prawdziwy mężczyzna", plusów zawsze tysiąc.


@Pierorzek: xDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale nie rozumiesz, ze to jest TROLL dla POKLASKU na wykopie a co innego popierac otylosc kobiet w mediach? (ruch bodypositive, "modelki" (xD)
Po drugie kobiety będące modelkami plus size też często muszą mieć wysoki wzrost np. >170cm. Nie biorą nikogo tylko dlatego, że ma nadwagę, są różne kryteria.


@Wink:
Np. musisz być zajebiście szczupłą normalną modelką. Proszę bardzo, jedna z twoich modelek plus-size xD:
Flypho - > Po drugie kobiety będące modelkami plus size też często muszą mieć wysoki ...
@sikalafou: bo sami faceci gardzą innymi facetami a laską są gotowi wejść w dupę więc firmom bardziej się opłaca wspierać kobiety + to zawsze kobiet bardziej dotyczyły kanony piękna i wymagania co do niego, przynamniej w świadomości społeczeństwa. W sumie może faceci plus size jako modele też ale mniej widoczni.
czy ktoś mądry jest mi w stanie wytłumaczyć bez ironii dlaczego to całe body positive dotyczy tylko kobiet a nie mężczyzn?


@sikalafou: otóż przez całe istnienie ludzkości to kobiety stawiają wymagania a zadaniem mężczyzn jest je spełnić.Tak zawsze było i zawsze będzie. Osoba stawiająca warunki może wyglądać jak chce i robić co chce, bo, well, to ona stawia warunki. Kobietą się rodzi a mężczyzną się tylko co niektórzy stają jeżeli są