Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, którzy twierdzą że Morawiecki i Kaczyński mogliby już z Kijowa nie wracać.

#!$%@?ąc od wszystkich sympatii i antypatii politycznych, #!$%@?ąc od poglądów i innych czynników. Każdy kto mówi takie rzeczy jest totalnie pozbawiony sumienia, skrupułów i najzwyklejszych ludzkich odruchów. Śmiało możecie sobie podać rękę z Putinem.

Czy Wy naprawdę jesteście tak ułomni?

Przecież Ukraińcy dość już się nacierpieli, niepotrzebne im kolejne nieszczęście.

#ukraina #rosja #wojna
  • 47
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od wszystkich sympatii i antypatii politycznych, #!$%@?ąc od poglądów i innych czynników. Każdy kto mówi takie rzeczy jest totalnie pozbawiony sumienia, skrupułów i najzwyklejszych ludzkich odruchów. Śmiało możecie sobie podać rękę z Putinem.


@bezczelnydoberman: Kaczyński i Morawiecki odpowiadają za 200k nadmiarowych zgonów w pandemii i jakoś nikt nie mówi że są pozbawieni sumienia, skrupułów i ludzkich odruchów. Kaczyńskiemu nic nie groziło w Kijowie bo to ruski pożyteczniak mający tylko jedno
  • Odpowiedz
@bezczelnydoberman No jestem zimnym #!$%@? dla śmieci, którzy traktują państwo, którym rządzą jako poligon doświadczalny dla swoich chorych urojeń. Dla mnie mogą nie wracać. Hatfu na nich od zawsze, na zawsze! ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kenai171: no #!$%@? jak się niby nacierpieliśmy, bo ja żadnego cierpienia z ich powodu nie zauważyłem xD wy naprawdę nie znacie wagi słów, #!$%@? polityczne boty, #!$%@?ście ten portal tak, że nie da się go czytać, za 60 groszy
  • Odpowiedz