Wpis z mikrobloga

#lodz umie w renowacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lecz dla wielu nadal Łódź to tylko Bałuty i śmieszkowanie z 2-3 ulic ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na przykładzie jedna z najgorszych i najniebezpieczniejszych ulic tego miasta, Włókiennicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Tak, to właśnie na przykładzie tej ulicy słynny Boguś L. określił Łódź jako miasto meneli. Mam nadzieję że UM nie zapomni go zaprosić jako gościa honorowego na przecięcie wstęgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SeriousDude - #lodz umie w renowacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lecz dla wielu nadal Łódź to tylko B...

źródło: comment_16473759647QiViT89rqlQvlEFHp0J1R.jpg

Pobierz
  • 34
@SeriousDude: Nie o to mi chodzi. To, że Łódź jest zniszczona nawet mi nie przeszkada. Miasto meneli !== zaniedbane, zniszczone.

Tu serio chodzi o meneli zbierających złom, których mijasz samochodem jak jadą z wózeczkiem i załadowaną pralką, ludzi znieszczonych alkoholizmem do tego stopnia, że widzisz po sposobie poruszania się i drgawkach co jest problemem...

Miasto pod wzgledem starań jest mega. Mieszkałem na Tuwima przed rewitalizacją - kawał dobrej roboty odwalil, ale
ale przeciez ludzi nie przesiedlą


@mat53: a mogliby. I nawet już nie mówię o właśnie tych Panach co sobie ciułają ten złom ( tacy są wszędzie ), a o prawdziwą patologię która na komunalnych mieszkaniach w kamienicach siedzi i tylko wiecznie narzeka jak im źle... ale twarzy skalanej dniem pracą nie mają, za to napuchniętą od dykty jak najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale mam nadzieję
nie wiem gdzie wysiedlili tych ludzi ale raczej okolica jest taka że wiele poza elewacjami kamienic się nie zmieni.


@murinius: do kolejnych komunalnych mieszkań jak i eksmisję bez prawa do lokalu socjalnego. Tam już nie wrócą.
Już ten temat był przerabiany wielokrotnie i miasto sobie z tym poradziło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
no niestety ale polaczkowe myślenie to właśnie kładzenie betonu wszędzie w każdym mieście.


@Radiativ: więc pytanie, odnosisz się do tej ulicy czy rynków miejskich?
Nie sądzisz że ulica po której poruszać się będą samochody musi posiadać asfalt/kostkę?
Nie sądzisz że chodnik powinien być wykonany z płyt betonowych/kostki?
Ta ulica, jest/będzie ulicą mieszkalną. Miasto ma zabrać kolejne miejsca parkingowe aby posadzić kilka drzew? Bez przesady, tu się nie pojawia plac betonowy (