Wpis z mikrobloga

Spadkowicze są zupełnie jak sekty apokaliptyczne. xD Tamci też mają swoich proroków, którzy ogłaszają nieuchronny koniec świata na jakąś datę. A jak nie pyknie, to wtedy wychodzi guru cały na biało i mówi, że wprawdzie doszło do błędu w obliczeniach, ale tym razem koniec świata już na pewno nastąpi w dniu X. A potem repeat... Tutaj tak samo - nieustanne podkarmianie wyznawców przez mitomana micka, któremu codziennie, a to deweloperzy blokują telefon z błaganiem, żeby coś kupił, a to podsł#!$%@? rozmowy taksówkarzy o inwestycjach w kawalerki, a to ciotka dewelopera zdradza mu jakieś tajemne info... Jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby to nieustannie wytwarzać, jarać się tym, wierzyć we własne fantazje? Odpowiadam: bardzo trzeba.

Moim ulubionym wariantem są jednak fantazje o zakupach mieszkań w Hiszpanii. Spadkopki, które rzekomo siedzą na grubej kasie i zamiast kupić coś na tym Costa Brava tylko przeglądają idealistę i nieustannie się odgrażają, czego to nie zrobią i gdzie to się nie wyprowadzą xD

#nieruchomosci
  • 32
@enten: Chłopczyku, ja się daję podpuszczać (w sensie reaguję) tylko wtedy kiedy koszt jest dla mnie wystarczająco niski. Wiem, że to trollowanko, ale czasem uczestnictwo w tym mnie bawi. A twoja ocena, albo czyjakolwiek ocena nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Ić stont
@kiedysniebylembordo: Co mnie interesuje jak roslo 5 lat. Teraz nastal czas spadkow. One moga byc wyrazone w zmienie ceny lub zjedzenia wartosci przez inflacje. Jedno i drugie robi to samo.

Kredyty hipoteczne od 1 kwietnia beda cholernie niedostepne patrzac na ceny mieszkan.
@enten: Ogólnie rzecz biorąc rozbawiła mnie ta projekcja. Ten tag dominują zwierzęta z narracją "uj z kredyciarzami, niech giną, uj z pracownikami budowlanki niech giną, uj z pośrednikami, doradcami kredytowymi i w ogóle wszystkimi - niech giną". Byle tylko jebło i JA bym zarobił. A ty próbujesz rozpaczliwie przedstawiać mnie jako tego złego? xDDD Który jest winny. Bo ma pieniądze, lokale na wynajem, czy coś tam. Pod względem poziomu rozwoju emocjonalnego