Wpis z mikrobloga

@Conscribo: u mnie w Skodzie też ten "element" jest tak luźno przy JEDNYM amortyzatorze, drugi jest osłonięty, ajak się tym kiedyś schizowałem to zobaczyłem u innej, nowszej Skody, że w ogóle nie miała tego "elementu" także to było ponad rok temu i działa dalej
najgorzej, że wydaje na kostce taki dźwięk jakby butelki szklane się obijały w reklamowce xd


@Conscribo: a u mnie jest dźwięk jakby sprężyny skakały a przy hamowaniu też dźwięk sprężyn tylko jakichś innych sprężyn, moja teoria to póki jeździ i działa to jeździ i działa, strach zostawić u mechoaniorów czy kata nie wytną, jeden machanior chyba mi zawinął kata jak mi tłumik nowy wstawiał w audicy w 2017 roku
Cały amortyzator do wymiany?


@Conscribo: Jeżeli jest zaolejony to tak, w przeciwnym razie jedynie osłona z odbojem.
W przypadku 2 wystarczy tylko wymienić po stronie uszkodzonej, w przypadku 1 konieczna będzie wymiana również drugiego by prawy i lewy miał podobną zdolność tłumienia drgań.
Cały amortyzator do wymiany?


@Conscribo: to jest to, co zostało z osłony tłoczyska amotyzatora. Możesz to tak zostawić i niedługo musieć wymieniać amortyzatory, a możesz to wymienić, do czego w zasadzie trzeba wyjąć amortyzator - więc równie dobrze możesz je wtedy wymienić.