Wpis z mikrobloga

10 TYGODNI BEZ TRUCIZNY!!! (òóˇ)

Czołem właśnie pękło 10 tygodni od momentu jak powiedziałem koniec.

Tak, tak wiem to jest nic, miesiąc miodowy, pierwszy rok najtrudniejszy itp. Tylko pamiętajcie że ja całe życie piłem max kilka razy w roku i nigdy nie miałem ciągu do #alkohol , i przez ostatnie pół poprzedniego roku grubo zacząłem go nadużywać. ()

#alkoholizm to alkoholizm, ale na pewno jest mi o wiele łatwiej, w porównaniu do kogoś kto pił kilka lat albo dłużej.... Szczególnie że odważyłem się porozmawiać z rodziną i powiedzieć o tym w jaki nałóg wpadłem i otrzymałem wsparcie i zrozumienie.
Powiem szczerze od 2-ch tygodni w lodówce leży butelka z winem, które zrobił teść i nawet jakoś mnie one nie interesuje. Czasem najdzie mnie myśl że w sumie to wypiłbym sobie browarka czy kieliszka w towarzystwie, albo do chipsów przy filmie, ale to tylko myśl i nawet nie przychodzi do głowy żeby iść i się go napić i szybko przechodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zresztą od miesiąca biorę tabletki od psychiatry i widzę sporą poprawę na tle nerwowo-depresyjnym. Mózg zaczął myśleć jakoś bardziej pozytywnie, nie czuje się jakiś przygnębiony, otępiały czy senny, codziennie pijam też sporo #yerbamate co stało się już chyba moim nałogiem dzięki czemu nie piję już energetyków. Jakoś z apetytem nadal słabo, od zawsze byłem niejadkiem i nie przeszkadza mi uczycie głodu czy pustego żołądka... []

Kolejne pozytywne zmiany są w #luszczyca , gdyż zacząłem regularnie jeść witaminy A B D E K wapń, magnez, selen, cynk. Dodatkowo nie jestem taki nerwowy i widzę sporą poprawę na zmianach na skórze. Od 4 tygodni mam detox od wszystkich maści, sterydów itp. było ciężko i bardzo przez to łuszczyca się nasiliła, ale traci ona teraz na sile. Tydzień temu byłem w szpitalu na badaniach odnośnie leczenia biologicznego. W następnym tygodniu idę na kolejny dzień badań na odział dermatologii, potem komisja będzie mi już przypisywać który lek otrzymam.
Czyli myślę za jakiś miesiąc będę już po pierwszej dawce leku ʕʔ

Przeprowadzka zakończona, wszystko rozpakowane, syn stał się już przedszkolakiem, w pracy dostałem 1zl podwyżki od godziny () z żoną też co raz to mniej się kłócimy i zaczynamy bardziej dogadywać.
To tyle u mnie, trzymajcie się Mirki i Mirabelki ciepło do usłyszenia/przeczytania/zobaczenia MIŁEGO DNIA. Ja właśnie idę spać po 24h pracy w cieciowni/kołchozie
( ʖ̯)

PS będę tutaj co jakiś czas, wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym a może i jeszcze dłużej.

AVE ()

#wodka #psychiatria #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - 10 TYGODNI BEZ TRUCIZNY!!! ᕦ(òóˇ)ᕤ

Czołem właśnie pękło 10 tygodni od m...

źródło: comment_1647334490s8j7ZhrAWd3u3P3GeTDO3j.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ranunculus: ogólnie potrafię cały dzień nic nie jeść od zawsze, ale yerba na pewno zmniejsza uczucie głodu i pije jej sporo litrów przez cały dzień co też wpływa na to że w żołądku coś sobie pływa ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dumle007: możesz zdradzić jakie leki bierzesz od psychiatry? Poza tym gratulacje, ja też zacząłem walczyć tylko, że u mnie nałóg to właśnie grubych parę lat i jest ciężko. Trzeba odnaleźć szczęście w trzeźwości po prostu.
  • Odpowiedz