Wpis z mikrobloga

@dwa__fartuchy: kiedyś poszedłem do apteki i poprosiłem lek przeciwbólowy tylko nie APAP bo już zjadłem chyba podwójną dawkę i nie pomaga. Babka dała mi inny lek, który okazał się tez paracetamolem.
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: U rodziców w miasteczku to zawsze podają jak brać i mówią z czym nie można brać (może to być spowodowane ogólną wiedzą o bardzo #!$%@? lekarzach w przychodni - praktycznie jedna rodzina XD - którzy często przepisują leki których nie można brać razem). We Wrocławiu się jeszcze nie spotkałem z tym.
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy instrukcje czopków na hemoroidy też demonstrujesz? Żartuje oczywiście. Nigdy się nie spotkałem aby ktoś się o to mnie w aptece zapytał. Co ciekawe leki na cholesterol są w opakowaniach 30/60/90. Przez lata realizowałem receptę 2x30. Kiedyś w jednej z aptek Pan zapytał mnie czemu tak, przeciez 60 w jedym opakowaniu wychodzi taniej, a najtaniej 90. Od teraz prosze rodzinnego aby wystawiał receptę na 90. I co ciekawe w sieciowkach czesto
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy:

1. Dlaczego w aptekach zlokalizowanych w galeriach jest drożej? Lek na alergie nawet o 5 zł drożej

2. Jaki jest najlepszy lek na alergie na kota bez recepty? siostra różowej uzywala Alegra lub Contrahist. Jest coś lepszego?

3.
  • Odpowiedz
Poproszę Thiocodin. Pięć opakowań


@GG99: nie zakaszlałeś na początku, dlatego pani aptekarka wie że kręcisz. amator.
  • Odpowiedz