Wpis z mikrobloga

Rozszyfrowałem przekaz podprogowy jaruli... Otóż kolega @gagarin_kosmonauta miał rację, że jaruś złoży wizytę w banku w celu oszacowania zdolności kredytowej, jarula jaszczurzy się już nad zakupem tableta, który ułatwi mu prowadzenie żebrotransmisji w czwartki i niedzielę, kiedy to akurat będzie znajdował się na wyjeżdzie a nie rezydował w szańcu u konkubiny.. Spryciarz ma na celu monetyzować jeszcze bardziej i gra już w otwarte karty.
@STANISLAW_PALUCH powątpiewa, że odbędzie podróż do Meksyku za wyżebrany hajs, w co i ja wątpie. Celem jaruli jest wyjechać nad morze na 4 dni oraz w dalszej perspektywie zwiedzić Pragę swoimi oczyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście pojedzie tam sam, bez partnerki i zbędnego balastu..........
#kononowicz #menelzboboli #chytryiglupidwarazytraci #pieniedzyodwaswziasc #podrozedebila
  • 4
@Furb: on tylko sprawdzał, że loty tam zaczynają się od 2k i od razu nadmienił, że to nie na jego możliwości po to żeby wzbudzić litość u donejtujących. Wiadomo, że tam nawet nie ma zamiaru się kierować, bo wybierze budżetowe wypady. Ale najbardziej mnie śmieszy w tym tłumoku, że jadąc do Rzymu wszedł do cukierni i zapłacił za rogalika 10 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)