Wpis z mikrobloga

@Anthrax91: A no na pytanie się czy poleca książkę, to takie nie na miejscu, to prtal randkowy imo, a nie poradnia heh, lepiej się spytać coś zabawnego, np. Piękna pogoda, oczy twe, moja ręka przy majtkach paluszkiem pociera cię dxx
@Anthrax91: Ja pier, ta wiadomość wygląda jak z jakiegoś poradnika pisanego na Onecie w 2004 roku. Bardziej sztampowo i nudno się już po prostu nie dało. I to "Pozdrawiam, Tomek" - ja pier, aż mnie cringe złapał. Kto normalny tak pisze? I jeszcze to "bywaj". Z jednej strony chciałeś się popisać znajomością języka, ale używanie staropolskich zwrotów modnych kilkadziesiąt/set lat temu to zwyczajnienie przejdzie dzisiaj. Tworzysz wrażenie jakiegoś dinozaura i nudziarza,
@MatiKosa: To akurat nie moje tylko znajomy mi podrzucił. Z tego co mi wiadomo u niego ten otwieracz się sprawdza, bo od razu filtruje dziewczyny z którymi chce kontynuować rozmowę. Ma już na koncie trochę spotkań z sympatii. Otwieracz może nie jest wyszukany, ale na pewno ciekawszy niż kolejne "Hej, co tam".
@MatiKosa: stary, ale czy Ty chcesz wyłapać kogoś kto nie jest w stanie nawet kulturalnej rozmowy prowadzić? Jak na pytanie o książki (które pewnie laska miała w zainteresowaniach) ktoś reaguje takim chamstwem to akurat czysty profit że wiadomo już po pierwszej wiadomości. Żaden ze mnie podrywacz, jestem na tych apkach niecałe dwa miesiące, ale ani myślę robić za małpę w zoo- rozmowa musi się toczyć naturalnie (szczególnie jak mowa o stałym
@Mixxer5: Tak jak napisałem - laska zachowała się źle, to prawda. Ale na Boga, wiadomość OPa jest naprawdę turbo sztampowa, taka aż "nader poprawna". Do pełni szczęścia brakuje zdjęcia w rozmiarowo za dużej koszuli, zapiętej pod sam guzik aż do szyi. Na to wszystko marynarka brązowa w kratkę i okulary pingle.

Na początek lepiej zagadać trochę lżej, inaczej od razu na dzień dobry prosisz "o coś" nieznajomą osobę, co trochę nie
@MatiKosa: to faktycznie było bardzo formalne otwarcie, ale z drugiej strony- pytanie kogo próbujesz znaleźć. I ok, sam zaczynam luźniej, zgadzam się z tym co napisałeś wyżej (że wyobrażam sobie autora w za dużej koszuli i okularach)... Ale też nie wiemy co target miał w profilu. Bo jeśli książki serio były w zainteresowaniach no to iks.de po prostu. A sporo jest delikwentek co mają zdjęcie plus trzy zainteresowania i nic tu
@Anthrax91 anegdotka z dupy: poznałam kiedyś laskę po filologii polskiej, była bardzo dumna ze swojego wykształcenia. Zaczęłam luźno temat literatury, gadałam z 10 minut, w końcu zapytałam co ona uważa, a ona umiała mi jedynie odpowiedzieć: "yyyy no ja Wojaczka lubię yyyy" xD
A laska od wiadomości to jakaś sfrustrowana chamka.