Wpis z mikrobloga

W piątek zamieściłem artykuł dotyczący bardzo korzystnej oferty przejścia na stałą stopę procentową. Przewidywania były takie, że w poniedziałek oferty będą już nie aktualne.

Mam dobrą wiadomość. Jeden z dwóch banków czyli Millenium utrzymało ofertę na poziomie 6.1%. Czas trwania jest nieokreślony. Oferta przy niskim LTV może spaść nawet poniżej 6%. Zarejestrowanie wniosku to dosłownie 15 minut. Mogę pomóc w tej sprawie niezależnie od lokalizacji.

Drugi bank o którym rozmawialiśmy to ING w którym oferta z 6.2% zmieniła się na 6.9%.

Dlaczego warto przejść na stałą stopę procentową tłumaczyłem w poprzednim artykule.
Pobierz droetker4 - W piątek zamieściłem artykuł dotyczący bardzo korzystnej oferty przejścia...
źródło: comment_16472642249xIWhwPzffi1kWPNnqLHan.jpg
  • 9
@droetker4: oki to jeszcze ostatnie pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może dwa, po złożeniu takiego wniosku jak mowisz w 15 min ile czasu jest na dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz operatu?
@Cinex całość można przeciągać nawet przez 2/3 miesiące. W pierwszym etapie najważniejsze jest zaświadczenie o zarobkach lub PIT w przypadku działalności. Z tym dobrze byłoby się uporać w dwa tygodnie.