Wpis z mikrobloga

Przypominam że Liroy nie stracił dziewictwa wraz z pierwszym milionem na koncie. Wzrost mu nigdy nie przeszkadzał w tym żeby znaleźć sobie partnerkę czy był sławny czy nie. Odsyłam do wywiadów.
  • Odpowiedz
Pewnie jakbym miał 14 lat i czytał wysrywy które produkujecie na tagu dla toksycznych inceli to nigdy by nie został sławnym muzykiem tylko siedziałbym w piwnicy i użalał się nad sobą.
  • Odpowiedz
@Nester86: Uwielbiam jak normictwo podaje kontrprzykłady w postaci znanych na cały kraj osób xD Z takim fejmem i pieniędzmi można kompensować karłowatość, ale szansa, że ktoś osiągnie to co on wynosi 1 do dziesiątek tysięcy. Wszystkie przegrywy mogłyby zacząć robić wszystko by osiągnąć sukces, sławę i pieniądze, a uda się to tylko garstce, bo takie są realia rynku w jakiejkolwiek dziedzinie. I cały ten #!$%@?, żeby być traktowanym jak normalny
  • Odpowiedz
Przypominam że Liroy nie stracił dziewictwa wraz z pierwszym milionem na koncie. Wzrost mu nigdy nie przeszkadzał w tym żeby znaleźć sobie partnerkę czy był sławny czy nie. Odsyłam do wywiadów.


@Nester86: mordo tylko kiedy to było? On ma 51 lat. Jak miał 18lat to był 89, wtedy było trochę inaczej. Bez internetu, instagramów, bez tego mieszania w głowach
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: badanie na podstawie instytutu danych z dupy. Jak będzie siedział i czytał te wasze toksyczne gówna to faktycznie nie ma praktycznie żadnych szans na poprawę swojej sytuacji. Zgadzam się.
@SzubiDubiDu: również masz rację, doszedł do tego bo nie czytał toksycznego gówna które utwierdzało go w przekonaniu że jest gorszy.
  • Odpowiedz
@Nester86: Liroy jest z mojego osiedla, mieszkał jakieś 150 metrów odemnie xD
Tutaj żeby nie zaruchać w czasach jak był młody to trzeba było się na prawde postarać
  • Odpowiedz
@Nester86: Są wyzwolone, ale to wyzwolenie nie polega na tym co wydaje się ludziom 35+. Ludziom 35+ wydaje się, ze młode kobiety są wyzwolone i łatwo o seks. Po pierwsze jest to nieprawda - statystycznie młodzi Polacy uprawiają mniej seksu niż w latach 70’ i 80’ mimo tego „wyzwolenia”. Wyzwolenie kobiet polega po pierwsze na tym, ze moga uprawiać przypadkowy seks z kim chcą (na ogol z ponadprzeciętnie atrakcyjnymi mężczyznami)
  • Odpowiedz