Wpis z mikrobloga

Szykujcie popcorn, wróciłem właśnie z biedronki, miasto 60k co trzecia osoba która się odzywała mówiła po ukraińsku (w tym jedna loszka 8/10 nie dla wykopka)lub z ukraińskim akcentem. Stoje przy kasie (a wiadomo kasa w biedrze to sznur ludzi) czekam i słysze rozmowe jakieś baby z madką z bąbelkiem, że niby była jakaś zbiórka na chore dziecko polskie ale ją anulowali i kase dali na ukraińców - kobity oburzone. Jakiś dziadek wtrąca się, że u niego w bloku mieszkają ukraińcy i mają auto z salonu to jaka tam wojna u nich. Przy kasie ekspedientka się pyta czy może naliczyć 1zł na dzieci z Ukrainy a babka starszą ją ciśnie i dwóch pijaczków z tyłu przklaskuje, ktoś coś #!$%@? o pierogach ruskich xD Myśle jeszcze troche i się zacznie festiwal szaleńśtwa (przynajmniej w tym mniejszych miastach), ja kupilem sobie wlasnie popcorn i tanie piwerko i bede czekać na wiadomości typu samotna matka polka przejechałą wózkiem dziecięcym ukraińca który odbierał jej zasiłek, bede tez wypatrywac walk w biedronkach które teraz będe odwiedzać z wieksza ekscytacja!
#ukraina #biedronka #500plus
  • 17
Przy kasie ekspedientka się pyta czy może naliczyć 1zł na dzieci z Ukrainy a babka starszą ją ciśnie i dwóch pijaczków z tyłu przklaskuje, ktoś coś #!$%@? o pierogach ruskich xD


@OnucaPachnaca14: tak bylo
@OnucaPachnaca14: Obejrzałem twoje poprzednie wpisy to mi wystarczy - któryś kolejny z was ma podobną taktykę - (wpisy neutralne trochę smieszkowania - jeb jakieś gowno znowu spokoj - jeb gowno ) zmieńcie sobie skrypty bo jestem pewny, że robiąc co robicie to intelekt zostawiła wasza matka upijając się tanim spirytusem w ciąży z Igorem:)