Wpis z mikrobloga

#neuropa nie nadążacie kancelować wszystkich co mają inne zdanie #bekazlewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jakieś korki w Rosji albo w Chinach z Cenzury, czy coś w tym rodzaju co usprawni wasz agendę( ).

Ten też dobry https://twitter.com/elonmusk/status/1503287788652871680?t=NKSNGJDX15FQStb3uxdVSg&s=19

#heheszki #4konserwy #cenzura #elonmusk #zamordyzm
Pobierz Kam3l - #neuropa nie nadążacie kancelować wszystkich co mają inne zdanie #bekazlewact...
źródło: comment_1647260794NQ3T9IfURKTIiudEZysqXl.jpg
  • 7
: przecież Musk wspiera Ukrainę w tym konflikcie, dał im nawet starlinki xD


@Trixie: Jak to się stało ,że z mojego wpisu wywnioskowałeś ,"Musk nie wspiera Ukrainy" ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak byś był na tyle uprzejmy i mi wytłumaczył to będę wdzięczny.
Tylko dlatego, że zapostował mema, który wyśmiewa osoby wspierające Ukrainę dla atencji?


@Trixie: czy ktoś naprawdę chce go cancellować teraz? przecież to jest atencjusz i regularnie postuje jakieś jebnięte rzeczy na tt. Mówienie, że teraz go chcą cancellować by sugerowało, że o wcześniejszych rzeczach ludzie zapomnieli i teraz się znowu oburzają. Co co uważają go za debila to raczej już zdania nie zmienią ¯\_(ツ)_/¯

a co do starlinka to potem ogłosił,
@Trixie: Wiesz jaki jest kwik na polskim i zagranicznym Twitterze? Oczywiście nie uda się takiego tuza scancelować ale nie znaczy, ze naiwnie nie będą próbować, zwłaszcza młode woke
@Riczard: a bo to pierwszy raz, kiedy on wywołuje kwik? Jak jednym tweetem zmienił kurs BTC to też był kwik, tylko od trochę innej grupy społecznej. Nie wiem, czy on jako aspergerowiec nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie kontrowersje wywołują jego tweety, czy wręcz przeciwnie - jest tego w pełni świadomy i tak sobie trolluje wszystkich po kolei.