Wpis z mikrobloga

Jakaś alternatywa dla #plusx ?
Bo na plusx wpadł ban niby za użytkowanie na kilku urządzeniach.
Jak prosiłem o jakiś dowód to dostałem niby kawałek logów


Tylko szkoda że jest to praktycznie identyczny log jak z przykładu na stronie
https://flussonic.com/doc/authorization/limiting-the-number-of-sessions-per-user-anti-theft/

więc mam podejrzenie że ziomek na szybko podmienił tylko tylko token w tym logu i rżnął głupa że to jest log z mojego zdarzenia.

#iptv
  • 27
@johnmorra: może bym w to uwierzył gdyby ziomek z plusxa chciał pokazać jakieś prawdziwe logi a nie logi z przykładu na stronie :D
Ip oczywiście nie chciał zdradzić z jakich były logowania.

Wypytywałem go bo być może to toya jakieś resety robiła i przydzielone ip skakało. No ale nie umiał nic sensownego powiedzieć.
@carving85: znaczy jego nawey nie powinny obchodzić rózne ip tylko polaczenia w tym samym czasie. Najwidoczniej ktoś musiał ci #!$%@?ć listę jakoś.

Co chwilę to piszę, że te ruski to maja siano w głowie. Zamiast ustawić żeby jedno konto miało dostęp tylko do jednego połączenia to oni tylko sobie tylko pod górkę robią. Później wychodzą takie kwiatki i bezcelowe banowanie.
@johnmorra: No jego jako tako obchodzić nie muszą adresy IP. Ale jednak miałbym jakąś tam weryfikacje czy to właśnie ktoś wlazł na konto czy jednak rusek coś ściemnia.
Wiesz jak zobaczyłem te fejkowe logi od niego to już wszystko jest możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carving85: nie wiem dlaczego ci wyslal token akurat ten z flussonica strony. Moze po prostu nie chcial podawac oryginalnego.

Trudno mi uwierzyć ze bez przyczyny tak banuje. Przeciez to tylko im zly pijar robi.
@johnmorra: mi też nie chciał dać ip. może zrobił jakąś gównianą weryfikację z przykładu na stackoverflow i banuje wszystkich, bo myśli że to prawda
@seba19772: aha no to w takim razie pretensje powinny iść w pierwszym momencie do gościa który zakładał konto jeśli ktoś ma właśnie takie przez zaproszenie. Pewnie jak ktoś jest nie uczciwy to sprzedaje dwie linnie na tym samym koncie ...
@carving85: Dlatego ja na aktywnym koncie założyłem sobie jeszcze dwa i w razie jak dostanę na pierwszym koncie bana, mam drugie :D No chyba, że ban poleci na IP to wtedy i te drugie leci