Wpis z mikrobloga

Jakaś alternatywa dla #plusx ?
Bo na plusx wpadł ban niby za użytkowanie na kilku urządzeniach.
Jak prosiłem o jakiś dowód to dostałem niby kawałek logów


Tylko szkoda że jest to praktycznie identyczny log jak z przykładu na stronie
https://flussonic.com/doc/authorization/limiting-the-number-of-sessions-per-user-anti-theft/

więc mam podejrzenie że ziomek na szybko podmienił tylko tylko token w tym logu i rżnął głupa że to jest log z mojego zdarzenia.

#iptv
  • 27
@carving85: trochę za&&bany mułem jestem bo w robocie jestem także jak piszę głupotę to sory ale jakby Ci ktoś założył konto i dał login i hasło? Dalej mógłbyś korzystać?
@puniek: Chodzi mi o to, żebyś np. Ty mu założył konto, podał login i hasło i czy nie mógłby korzystać dalej z plusX. Tylko niby jako ktoś inny, z innego konta
@puniek: Albo wyłączyć i włączyć router, też pomaga w niektórych przypadkach.

Ja bym na miejscu autora postu zrobił tak, żebym poprosił kogoś zaufanego o założenie konta i leciał dalej skoro było ok na plusX.

włączyłem raz tą samą listę dodatkowo na VLC na PC


@iquiet: rozumiem włączyłeś w tym samym momencie?
W logach będzie miał to przez dłuższy czas dopóki zależnie ile trzyma logi archiwalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carving85: To było tak, że wrzucałem listę od nowa na jeden z dwóch tv i nie chciało mi się schodzić na dół sprawdzić czy wszystko jest ok, więc wrzuciłem tą listę do VLC, sprawdziłem, że jest ok i usunąłem. Na VLC używałem listy dosłownie 2min. Ale zdaje sobie sprawę, że już w logach ma to :D Na razie bana nie ma, konto zapasowe już ogarnąłem sobie :D