Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie, w jakim kierunku pójdzie yt w najbliższych latach. Często wydaje mi się, że zaraz wszystkie możliwe pomysły już będą nagrane i zostanie odgrzewany kotlet, a youtube w końcu się "skończy". No bo ile można skakać na Bungee, robić kontent ekipowy lub grać w gry. Prędzej czy później, youtuberzy nagrają *wszystko* i filmy zaczną się powtarzać. Chyba że zostanie garstka najbogatszych, którzy będą robili jakieś odjechane rzeczy, o których nam się póki co nie śni. Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#friz #ekipa #youtube #genzie #polskiyoutube
  • 5
@AlfredoManawa: w 2011 roku chciałem założyć kanał na youtube z kumplem ze studiów, ale pomyśleliśmy tak samo jak ty. Co my tam możemy robić skoro wszystko już jest? Był przecież niekryty krytyk, kocham gotować, matura to bzdura, wardęga i adbuster. Nic więcej nie będzie i internet się skończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wcfilmowe: A propo dawnego youtube, to ja osobiscie nie zaluje, ze zamknalem kanal. Zaczynalem w momencie kiedy topowi dzisiaj youtuberzy mieli po niecale 50k subow. Kiedys nawet przez pewien czas „kumplowalem” sie z Blowkiem, mielismy wspolnie nagrywac lets play’a etc. Ale dosc szybko mi sie znudzilo nagrywanie. Moje dwa pierwsze filmy mialy lacznie jakies 30k wyswietlen, i wpadlo mi z 200 subow. Celowalem (tak jak wiekszosc wtedy) w Minecrafta, ale moj