Wpis z mikrobloga

Mam kuzyna, który ma 15 lat
Z charakteru taki typowy śmieć ludzki: kradnie forsę od rodziców, jeździ autem bez prawka, spisany kilka razy przez policję, często #!$%@?.
Powtarzam, 15 lat.
Normalnie powinien być już w jakimś zakładzie karnym
Oczywiście ma już swoją #plodnajulka bo ma ponad 180 cm wzrostu
No i teraz nie rozumiem bo przecież kobiety cały czas powtarzają że liczy się dobry charakter i to żeby być przyjaznym dla społeczeństwa.
Jak to jest panowie?
#przegryw #stulejacontent #wzrost #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: 180cm niestety nie robi z ciebie chada, ale duuuużo daje. Pamiętam, że Karyna, która mi się podobała, znalazła sobie normika 175cm i dosłownie żaliła mi się na priv, że ty to taki wysoki, a mój anon niski hehe.
  • Odpowiedz
@PomaranczaTesto: Mam 183. Chyba właśnie ogarnąłem różową, ale przyznam, że pierwszą od 3 lat xD Ale fakt. Myślałem zawsze, że jestem wysoki, ale teraz na korytarzu uczelni widać, że się nie wyróżniam w ogóle.
  • Odpowiedz
No i teraz nie rozumiem bo przecież kobiety cały czas powtarzają że liczy się dobry charakter


@GoldenJanusz: Ty serio wierzysz, że dla randomowej 15 latki liczy się charakter? I co może jeszcze? Dobre zamążpójście i kulturalne prowadzenie się pana małżonka?
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Bo to co się sprzedaje chłopcom w szkole jako "dobry charakter" (żeby byli grzeczni) to nie jest wcale dobry charakter. To jest słaby charakter. Bad boy to też nie jest dobry charakter i owszem, przyciąga część kobiet (zwłaszcza, że tych ze słabym jest najwięcej, więc nietrudno się wyróżnić), ale nie wszystkie - raczej te bez silnego męskiego wzorca z dzieciństwa, a ponieważ coraz więcej małżeństw jest rozbitych, to będzie,
  • Odpowiedz
  • 0
Też kradłem starym kase, jeździłem bez prawka od 16 levelu, ale nie bylem wtedy #!$%@?. Pierwsze ruchanie damy było na łące, po wiejskiej dyskotece. Ona parę leveli wyżej, tak przeorana, że nie wierzyła że to mój pierwszy raz. Teraz w stabilnym związku od ponad 10 lat, ale co użyłem przed tym to moje xD mój różowy pasek często w żartach mi zarzuca, że byłem łatwą męska dziwką xDDD
  • Odpowiedz