Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich tu zgromadzonych wykopków marzących o szarej Ukraince dla anonka. Z okazji napływu do nas wschodnich kobiet oraz mojego singielstwa od 3 miesięcy, oraz przeprowadzki do Warszawy zdecydowałem się na eksperyment polegający na umawiania się z ukraińskimi kobietami. Ze względu na zawód jaki wykonuję ( nie podam dokładnie szczegółów) to mam do czynienia z przynajmniej 100 obywatelkami tego kraju dziennie. Będę starał się dokonywać raportów z moich spotkań i wykładać różnice między Ukrainkami, a naszymi #p0lka mi. Na wstępie mogę powiedzieć, że dzisiaj udało mi się umówić się wstępnie z dwoma przyjezdnymi na czwartek- piątek. Mam nadzieję, że wszystkim spodobają się te wpisy. Dla ciekawskich osób z tagu #blackpill i #redpill najważniejsze atrybuty w skrócie:
-wzrost 197cm
-ocena twarzy przez znanego youtubera blackpillowego 7/10
- waga 85kg - sylwetka nic szczególnego, szczupły.
-lat 23
- przeciętny kurnik deweloperski na woli

Życzcie mi szczęścia, tak jak ja życzę wam szczęścia w poszukiwaniu miłości ze wschodu. Zapraszam wszystkich do udzielania mi rad i merytorycznej dyskusji, ponieważ to będzie mój pierwszy raz na randce z zagraniczną dziewczyną.

#przegryw #ukraina
  • 9