Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 20 lat i ważę 63 kg przy 182 cm wzrostu. Od zawsze moja waga była na niskim poziome i trudno było przybrać mi na wadze. Mama mówi, że jak miałem trzy miesiące i byłem chory to dostałem wiele antybiotyków, które rzekomo uszkodziły mi żołądek i w efekcie moja waga stała pół roku. Mobilizowałem się, sporo czytałem co jeść żeby przybrać na masie, układałem sobie diety, równolegle ćwiczyłem i można powiedzieć, że efekty zwiększenia wagi były co najmniej niezadowalające. I teraz mam pytanie jakie badania wykonać żeby znaleźć źródło problemu i które pozwoliłyby mi ustalić co robić, żeby ta waga zwiększyła się?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622cc9c27c65697667d03928
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
Zostaw jak jest, przez większość czasu 189cm i 68kg dopiero po 26 roku zacząłem tyć i oczywiście tylko w brzuch poszło teraz 80kg w wieku 36,a o laski się nie martw są takie które lubią chudych ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Są takie choroby jak choćby zespół złego wchłanianie itd. Bez spokojnego wywiadu medycznego ciężko coś ustalić. Robiłeś choćby podstawową morfologię, żelazo, ferrytyne, elektrolit itd? Jak chcesz to odezwij się na priv bo po tym opisie ciężko coś zdiagnozować