Wpis z mikrobloga

@Odkamieniacz podobnie wszystkie reklamy zbiórek charytatywnych. Ile siana idzie na organizację WOŚP. Albo reklamy Unicefu z Żmijewskim, który pewnie za darmo tego nie robi
  • Odpowiedz
@radoslaw_nala: login z cyferkami, spamowanie retweetami przez cały dzień, tematyka wcześniejszych wpisów (antyaborcyjne, prorządowe). .
Gołym okiem widać polityczny byt twitterowy (ale jest trochę wolnościowych, więc jeszcze ewentualnie może być konfa).

Analiza z dupy, ale nie wygląda na normalnego użytkownika ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Odkamieniacz: zdradzę Ci tajemnicę - ten baner pewno i tak powstał za darmo z pieniędzy firmy, która go robiła, a pieniądze, które miały na to pójść i tak zostały #!$%@? na lewo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 7
Pisowcy Ci wytłumaczą - "tego bannera potrzebują Ukraińcy, jak chleba i dachu nad głową" xD


@xfin Nie wiem o jaki baner chodzi, nie dotyczy mnie ta sprawa, ale jednak myślę, że takie banery to jest głupi pomysł. Po pierwsze podnosi ludzi na duchu, a po drugie robi nam - Polsce - PR. Przypomina o pomocy, która dajemy i wizualnie zapada w pamięć. Może zaowocować w przyszłości.
  • Odpowiedz
ale jednak myślę, że takie banery to jest głupi pomysł.


@Halbr: Przeczytałem cały komentarz i rozumiem o co chodzi, ale w zestawieniu z zacytowanym tekstem jednak rozbawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 4
@xfin Wyszedłem na ruską onucę, która nazywa głupim pomysł, który jest dobry xd

Oczywiście zabrakło 'nie' w tym sformułowaniu.
  • Odpowiedz