Wpis z mikrobloga

Człowiek przeklejka

Pamiętam jak obserwowałem, ba, nawet zainstalowałem aplikację niejakiego Łukasza Z Boga.
Uchodzi on za pretendenta do nagrody Pullitizera, nagrody Nike oraz Pokojowego Nobla. Zajmuje się on robieniem kopiuj-wklej z Twittera i niepodawaniu źródła swoich informacji. To fenomen, (cos jak kanał sportowy, ale to temat na inny wysryw) jak nie mając żadnych możliwości poza dostępem do Internetu można się wybić i stać cenionym ekspertem XD
Typ nie ma ani dziennikarzy ani kontaktów ani żadnych informatorów tylko bazuje na umiejętnym przeklejaniu mniej popularnych wiadomości z Twittera przez co uchodzi za „typa od insajderskich wiadomości”. Z nieskrywaną satysfakcją obserwuję jak rośnie poziom jego pychy i zarozumiałości. Już ponad rok temu, gdy wybijał się na informowaniu o pandemii i „analizie” wyborów w US&A wykazywał pierwsze oznaki wody sodowej, kiedy to lamentował, czemu nie jest cytowany w mediach głównego nurtu. Pamietam jaki był zadowolony, kiedy Onet zrobił z nim „wywiad”, a raczej artykuł w którym został przedstawiony jako ciekawostka niż ktoś godny wiekszej uwagi. Od tamtego czasu trudno mu o porównywalny sukces, ale dzielnie walczy o tworzenie fajnych przeklejek. A wy jesteście fanami kiksia?

#wybijamsienakrzywdzieinnych #patologia #wojna #wiadomosci #niewiemjaktootagowac #gowno #kiks #lukaszzboga #heheszki
  • 1
@julia-33: Kiedyś dostał srogi ból dupy jak napisałem że wszystkie główne media dawno już(minęło pare godzin) podały informacje o zamachach na sri lance a on nic. Wtedy bardzo się reklamował że to on pierwszy ma najważniejsze informacje z świata. Typ ma wysokie mniemanie o sobie i jest to prawda