Wpis z mikrobloga

Joł Mirasy, zastanawiam się trochu nad zmianą słuchawek do gier. Mam od jakoś 8 lat HyperX Cloud II i grają cały czas dobrze, ale trochę mnie irytuje kabel, który muszę do pada wpinać, a potem mi wisi taki długi wszędzie - dostrzegłem tutaj potencjał i wygodę bezprzewodowych. Nie wiem, czy to jakaś specyfika słuchawek, ale po 2 godzinach grania już dosyć mocno boli mnie głowa od nacisku ich na okulary na uszach, więc jest to też średnio wygodne na dłuższą metę. Skóra z nauszników mi się też trochę już kruszy, a gumowe elementy zrobiły się strasznie klejące (nie da się tego domyć i nie mam pojęcia skąd to się zrobiło, bo nigdy na nie nic nie wylałem - sprawa dotyczy gumowego pilota i takich obwódek, z których są zrobione muszle).

Więc zastanawiam się powoli, czy może nie kupić czegoś bezprzewodowego? Tylko chyba sama bezprzewodowość to za mało, więc też się zastanawiam, czy przez te 8 lat sprzęt się jakoś rozwinął, że odczuję też różnicę w dźwięku w grach? Mogę wydać powiedzmy 600-800 zł, ale tutaj też musiałyby to być słuchawki bezprzewodowe z opcją podpięcia kabla. No i fajnie jakby były wygodniejsze, żeby mnie głowa nie bolała po 2h (noszę cały czas okulary, więc jakiś nacisk na nie zawsze będzie).

#sluchawki #pcmasterrace #ps5 #ps4 #gry #technologia #audio
  • 5
@gry-sa-sztuka Ale. mowimy o sluchawlach do konsoli? Ja ide kupic sobie pulse 3d,bo tez nie wyobrazam sobie sluchawek na kablu. Podobno pod konsole mozna podpiac adapter bluetooth i normalnie korzystac z sluchawe bt, ale podobno nie jest to samo jak kupisz dedyki pod konsole.