Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ale jeśli się nie ma to się nie wstawia a nie na ich stronie są niby badania a co do czego wychodzi zwykła metka xD przecież skutki uboczne gościa który jest swiezakiem i nie ogarnia mogą być druzgocące. Ale kasę nabijają
  • Odpowiedz
@fabek: no niestety a najgorzej, że od nich mają na wykopie kilka postów dobrze pozycjonowanych i jak tam napisałem komentarz z testem tego to od razu usuwali
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: Bo myślą, że ludzie są głupi i jak nie ma roidtestu na polskim rynku to nie zbadają. Ja poszukałem trochę i kupiłem od Irongym. Zbadałem i wyszło co wyszło , pierwsza styczność z takimi środkami i nie chciałem wwalic się na minę
  • Odpowiedz
@AVOIDME: kupiłem roidtest i jak przyjdzie to zamówię i sprawdzę bo te badania to i boomlabs miało nawet i ile przesypane były tabletki a okazało się co się okazało
  • Odpowiedz
Żadnych paczek na urząd nie zamawiałem. Jestem normalnym typem co ćwiczy i chciał oxe a wcisnęli mu gówno. Straciłem 200 Ziko, pisałem wcześniej do boom labs że odeśle to i niech zwrócą kasę to napisali mi że są środki badane i oni wiedzą co tam siedzi to się nie będę kłócił o 200 Ziko. Po prostu pisze swoją opinię i popieram roidtestem, może uchroni to kogoś przed utratą zdrowia albo kasy. A
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu zniknęły te komentarze, nie ogarniam jeszcze tego, pisałem tam kolejne komentarze i tak samo zostały usuwane. Dlatego też założyłem tego posta
  • Odpowiedz