Wpis z mikrobloga

"Tusk o słowach Dudy: Byłem poruszony. To było dobre przemówienie"

Wyobrażacie sobie, aby kiedykolwiek politykowi pis przeszło przez usta jakiekolwiek dobre słowo w stosunku do posłów opozycji? Tutaj doskonale widać te olbrzymie różnice w klasie tych ludzi. Pisowcy są tylko od nachapania się. Oni nigdy nie zrobią nic dobrego sami z siebie: wszystko musi się kręcić wokół koryta.

Oni potrafią tylko kraść albo przekupywać idiotów dla głosów, aby się przy tym korycie utrzymać.

#ukraina #bekazpisu
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ku_wolnosci: Duda od jakiegoś czasu zaczyna sie odklejać od tej pisowskiej kliki a, ze jest oportunista to zawsze znajdzie sobie ciepła posadkę w tym czy innym rządzie
  • Odpowiedz
Na chwilę wejdę w rolę pisowca i już odpowiadam: Tuskowi Niemiec kazał tak powiedzieć, to w ogóle nie było szczere i ma tylko na chwilę uśpić naszą czujność, bo zaraz coś o-----e. PiS mógłby również chwalić opozycję,ale nie ma do tego powodów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ku_wolnosci: tak ja słyszałem jak wczoraj na konferencji rządowej chwalono dobrą współpracę z Trzaskowskim. Kolejne zielone konto, i próba wywołania jakiejś afery, i skłócenia ludzi. Uważajcie na takich ruskich trolli jak OPek
  • Odpowiedz
@vin42: obejrzyj sobie TVP1 to zmienisz zdanie, parę dni temu widziałem fragment i oczywiście atak na Tuska ze jakby on rządził to dużo gorzej by było i jakoś cherry picking z wypowiedziami Tuska.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: obejrzyj sobie TVP1 to zmienisz zdanie, parę dni temu widziałem fragment i oczywiście atak na Tuska ze jakby on rządził to dużo gorzej by było i jakoś cherry picking z wypowiedziami Tuska.

@Adebisii: nie oglądam ani tvp1 ani tvn, z jednej strony ataki na tuska, z drugiej na kaczora, świat nie jest zero jedynkowy jak u wykupków.
  • Odpowiedz
@vin42: No jasne, aczkolwiek nie mów że w TVN są ataki na Kaczora o takiej samej skali jak w TVP1 na Tuska. Zresztą TVP1 to telewizja, publiczna a, obecnie jest to propagandowy ściek.
  • Odpowiedz
@luky1234: Kaczyński nie miałby absolutnie żadnych skrupułów, by z Polski zrobić państwo wasalne Rosji, gdyby dzięki temu miał gwarancję, że może urządzić tu autorytaryzm w stylu białoruskim.
  • Odpowiedz
Oni potrafią tylko kraść albo przekupywać idiotów dla głosów,


@ku_wolnosci: A jak rząd PO wyrzucił do śmieci choćby dwa miliony głosów o sześciolatkach to było dobre. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz