Wpis z mikrobloga

Nawet są usunięte filmy z rzekomi patusami, ktorych zweryfikował, obrażał i wykorzystywał ich wizerunki.
A najzabawniejsze jest to, że sam sobie komentuje swoje wysrywy z fikcyjnych kont :D. Normalnie psychol. Sam ze sobą rozmawia w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Majciarzu, moze pochwal się za co garowałeś, co? Przeszłość to ty masz naprawdę ciekawą.
@FeeE: Ale po co przywracać go do życia takimi wpisami? Jest jakies gronko debili, ktorzy maja go za bóstwo i tyle. Dawno o tym typie nie slyszałem, wszedlem na tag, zeby zorienrowac sie, co u tych bydlaków w trawie piszczy, a mam jakies wpisy o gościu, ktory na saksach dorabia. Stop making stupid people famous.
@Samarytanintoja: zauważ, że nawet jego nicka nie napisałem. Tego #!$%@? powinni przymknąć. Ostatnio na lajwie u typa w NL mówil, że zaraz będą szukać w dark necie filmiku jak facet zrobil sobie obiad z... wlasnej żony ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ten lajw został już usunięty. Normalnie zwyrodnialec. Jego miejsce jest w kryminale, bo nie wiadomo co mu chodzi po tej pustej łepetynie.