Wpis z mikrobloga

Witam mam pytanie. Zostałem zaatakowany, sprawa została zgłoszona na policje, wykonałem obdukcje u lekarza rodzinnego. I tutaj jest moje pytanie, po zrobieniu obdukcji w domu na wieczór zauważyłem że ukruszyła mi się plomba w zębie.(podczas obdukcji u lekarza nie zauważyłem tego bo nic nie jadłem cały dzień) Czy dentysta może wypisać obdukcje? Czy to coś ta w sądzie i czy po wygraniu sprawy koszty naprawy zęba jak i samej obdukacji zostaną mi zwrócone?

#dentysta #obdukcja #prawo #pytanie #sad #sad
  • 7
@Screyo: możesz iść do dentysty, opisać sytuację i brać faktury za leczenie, jeśli w dokumentacji medycznej bedzie opisane, że leczenie dentystyczne było spowodowane atakiem to powinieneś dostać co najmniej zwrot kosztów leczenie
Też odnosząc sie do pytania. Z tego co czytam to aby obdukcja miała wartość w sądzie musi zostać wkonana przez lekarza medycyny sądowej. Według was powinienem jechać i powtórzyć obdukcje?

@Kernydz też tak myślę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Screyo: Lekarz rodzinny nie może zrobić obdukcji, nawet jeśli dał ci jakiś papier to jest to gówno warte. Zgodnie z prawem obdukcję może wykonać tylko i wyłącznie lek med sądowej.