Wpis z mikrobloga

i ch.j cały czas piszę o pokrętnej logice sąsiadów ze wschodu.. macie przykład:

Problem w tym, że oni chcą pozostać albo blisko granicy, albo w dużych miastach, o których kiedyś słyszeli, czyli głównie w Warszawie i Krakowie. Nie chcemy ich na siłę przenosić, żeby rozładować korki - powiedział "Rzeczpospolitej" jeden z przedstawicieli rządu.

oni maja nie do za.bania mózgi.. nie ma szans wyjaśnić że w mieście obok jest też ok, jak jakiś d..ebil Ukrainiec z pociągu mówi że tylko W-wa i Kraków..( ͡ ͜ʖ ͡)

ciekawe ile Rodacy wytrzymają to, do pierwszego rachunku za gaz..

#ukraina #wojna #polska #europa #swiat
#rosja
  • 7
@nutka-instrumentalnews: Tez mnie to już wkur*ia.Kiedy czytałem lokalną grupę (miasto wojewódzkie) pomocy dla Ukraińców to była masa postów ze oni maja w dupie mieszkania u nas.Albo ze są w naszym miescie ale szukają darmowego mieszkania w Warszawie.Myslalem ze to fejki robione przez onuce ale jednak nie.Żenada jakaś co oni odstawiają aż się odechciewa pomagać
@nutka-instrumentalnews: Jakoś nie widziałem w poprzednich latach, żeby imigranci z Ukrainy trzymali się tylko Warszawy i Krakowa.
Jak będziesz słuchać co mówi „przedstawiciel rzadu” to zaraz będziesz wrzucać posty „czemu Ukraińcy ruchają krowy i dzieci”
@Arc2: ale ci co teraz przebywają stosują widocznie swoją taktykę tryb stadny.. oni tak naprawdę działają jakby jakiś Ukrainiec obok powiedział im idź się ze..raj za Lidlem to by poszli, nawet jak bezpłaty kibel obok

Ukraińców trzeba sobie wychować, nie wiem tylko czy warto na dłuższą metę..

poza tym chyba każdy miał z nimi kontakt, to nie są weseli turyści z Albanii.. niestety