Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:02, Piątek, 11 marca 2022. Imieniny: Ludosława, Konstantyna, Benedykta. Słońce wstało dziś o 06:12. Świecić będzie 11 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:41. Ciemna noc zapadnie o 18:58, ale gwiazd można wypatrywać od 18:17.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 13
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Siemandero Mireczki i Mirabelki. Już niedługo weekend, jeszcze tylko poczekać do 18:00 i w RMF FM prezydent ogłosi weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Jest piątek, można już odpuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wczoraj niebieski rozmawiał z kolegą przez telefon no i padł temat, że uczę się Pythona. Kolega lekkie zdziwko i pod wrażeniem, że sama z siebie się biorę i robię, a
  • Odpowiedz
Cześć. Doczekaliśmy się piąteczku, dzień pracy szybko minie i będzie można zacząć weekend. Dzisiaj mroźno ale słonecznie. Oby temperatura trochę podskoczyła bo chciałem zrobić coś na zewnątrz. W weekend podwójne urodziny, moje i córki, więc będzie mała imprezka - no taka posiadówka. Lata lecą, ehh, jeszcze trochę i 4 z przodu, ale to jeszcze trochę. Najważniejsze że czuję się jakby tam była 2 z przodu XD. Trzymajcie się ciepło i udanego dzionka.
  • Odpowiedz
@bolorollo: moim zdaniem liczy się na ile się czujesz, a sam wiek to tylko liczba :)

Dzień dobry wszystkim, od razu podziękuję za życzenia na 8.03 (jestem, czytam) i przy okazji życzę wszystkiego najlepszego z okazji dnia Mężczyzn dla zebranego tu grona panów. Ha, nie spodziewaliścię się życzeń dzień po!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szalony czas, najpierw byłam chora 2 tygodnie, ten tydzień w robocie od rana do
  • Odpowiedz