Wpis z mikrobloga

Siemanko, czy ktoś może zna jeszcze jakichś polskich bukmacherów (tj. legalnych u nas w kraju a.k.a "z licencją" a.k.a "buków z podatkiem") ponadto co wypisałem w tabelce? Wrodzony perfekcjonizm i potrzeba optymalizacji nie daje mi wyrzucić z głowy myśli typu "na pewno jakieś jeszcze są", albo jeszcze takich: "może coś co kojarzy się z aktualnie nielegalem i brakiem dostępności w PL już działa normalnie u nas?!" Na necie z tego co widzę mój research, a co za tym idzie moja "lista" są najlepsze i najpełniejsze, bo zwykle naraz różne "spisy/listy/stronki tematyczne" piszą o 12/14 bukach, rekord to 16 w tym 1 już nieaktywny na jednej stronie. Kapa, że wszystko w tej tematyce jest zrobione tak, że przeszłoby jako solidnie wykonane zadanie domowe w gimbazie, ale nie do pracy dyplomowej xD
Odwdzięczę się serio za każdą niewskazaną, a pasującą do kryteriów nazwę tzn. za każdy dostrzeżony brak. 5tka blikiem na taśmę jakąś albo inny kupon życia... xd
Pozdrawiam!
#bukmacher #bukmacherka #typowybukmacher #bet365 #betclic #sts #fortuna #podatki #gielda #sport #pilkanozna #kiciochpyta #hazard #obstawianie #typybukmacherskie #bet #etoto #betfan #zakladybukmacherskie #finanse #urzadskarbowy #legal #prawo #law #pytanie #blik
kantini - Siemanko, czy ktoś może zna jeszcze jakichś polskich bukmacherów (tj. legal...

źródło: comment_1646965258KEfatsfWN9ePvMOg1XshyZ.jpg

Pobierz
  • 5
@kantini: na "liście" tabelkowej MF co prawda o 4 licencje więcej, ale albo te niby ominięte przeze mnie strony wyświetlają coś w stylu "access denied" albo jakieś "wkrótce zaczynamy". Niemniej jednak dzięki raz jeszcze kolego wyżej, lubię mieć taką pewność bez niedomówień i niedokładności xd