Wpis z mikrobloga

Jak mogę przeprowadzić badanie do pracy badawczej (licencjat) pod tytułem "Zarządzanie zapasami w magazynie produktów świeżych poprzez system ERP"?

Promotor się uwalił na pracę badawczą albo projekt, ale jak to zrobić, to nie mam pojęcia xD
Przecież nie będę z---------ł po całej firmie i hehe spoko ten ERP czy może wrócimy do zapisywania składowania na kartkach xD
#informatyka #logistyka #erp #sap #zarzadzanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@wypokk_ rysujesz mapę procesu - pełną, z najmniejszym rozbiciem, analizujesz, liczysz gdzie są przestoje/wąskie gardła, przeprowadzasz wywiad z pracownikami co nie bangla, liczysz jakieś wskaźniki, wyciągasz dane z systemu ERP dotyczące zapasów lub manipulacji na zapasach.... A na końcu to wzzystko porównujesz.

Dziwię się studentom, że nie mają zapału do zrobienia czegoś pożytecznego ze swoją pracą dyplomową. Jestem 2 lata po studiach i aż mi się chciało pisać pracę inżynierską i
  • Odpowiedz
I serio, pisz pracę choc trochę nad czymś satysfakcjonującm.


@MrFruu: komisja chyba będzie krzywo patrzeć jak wyskoczę z optymalizacją seksturystyki w krajach azjatyckich pod klienta z zachodu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

szczerze to nie wiem jak to rozbić na czynniki pierwsze xD jak mam obliczyć chaos i wskaźniki dla przeszukiwania całego
  • Odpowiedz