Wpis z mikrobloga

Hej, mama skarży się że ma mało pamięci w telefonie bo ciągle jakiś sprzątacz się odpala i chce zwolnić miejsce, pomyślałem że wymienie jej stara kartę pamięci na nową i tak też zrobiłem. Poprzenosilem większość zdjęć, filmików z pamięci telefonu na pamięć zewnętrzna ,niby okej w telefonie aplikacji minimum a pamięć dalej zduszona. Posprawdzalem szczegóły każdego folderu w pamięci wewnętrznej i w zasadzie folder android zajmuje niecały 1 gb a reszta cholera wiem. Co android trzyma w kategori 'inne' że zajmuje to prawie 7 GB + system prawie 6.5 GB i cała pamięć w telefonie zajęta . Jak się do tego dobrac bez przywracania ustawień fabrycznych i resetowania telefonu ,da się zwolnić więcej pamięci wewnetrznej?
#smartfon #android
stanley8989 - Hej, mama skarży się że ma mało pamięci w telefonie bo ciągle jakiś spr...

źródło: comment_16469262447jJ7e4pFG76vevjn2GixIa.jpg

Pobierz
  • 8
@ChmielowyRycerz: Wazupa sprawdzałem, dane zajmują z 70 mb tylko.
Ps. Już w kategorii inne z 6,92 gb zrobiło się 7,06 Gb gdzie w sumie żaden plik nie doszedł ani nic ,jakiś rak chyba zżera tą pamięć wewnętrzną i nie mogę namierzyć co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@stanley8989: stary telefon z kiepskiej jakości pamięcią i postępująca degradacja daje się we znaki

poza czyszczeniem cache wszystkich aplikacji po kolei jedyne co możesz zrobić to zrzucić to na jedną z tysiąca apek do czyszczenia niepotrzebnych plików

ale nie licz na wiele, ani tym bardziej na zbyt wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)-