Wpis z mikrobloga

@werchm: właśnie Marika mnie zraziła do siebie nie tym, że szukała innych opcji tylko tym, że najpierw knuła przeciwko Oli a później zaczęła nową relację bez żadnej kompletnie rozmowy z Jayem. Ciekawe kiedy taka rozmowa nastąpi w następnym odcinku czy 5 minut przed rajskim czy ogólnie wtedy jak Jay sam podejdzie i mu z uśmiechem na ustach powie żeby spadał. Ten Sobczak widać, że ma raczej duże wymagania co do dziewczyn
  • Odpowiedz
@ladymysterio: no to chyba niedługo zmienisz obiekt polubienia.Bo wygląda,że on albo Michał wyleci.Zależy, kogo żmija wybierze.I nie dziw się Marice.Jakoś chciała być w tym programie i się dobrze bawić.A trafiła na bezjajowca,któremu musi matkować,głaskać go,pocieszać.Ma pecha,że wrzoda na dupę sobie wzięła,bez szansy na poprawę jakąkolwiek.A on z nią albo gada,albo nie.Żyje we własnym świecie.Więc normalne,że dziołcha zaczęła gadać z innym,żeby sytuację wybadać.Pociesz się,że jak odpadnie,to będzie już ciągle szczęśliwy z Grzesiem,który
  • Odpowiedz
Ale w sumie.... Chociaż ja nie rozumiem po cóż oni dodają te wszystkie relacje, komentują ten program, tłumaczą się... Choć to w sumie pewnie kwestia tego, że ktokolwiek kto się zgłasza do takiego programu musi mieć w sobie coś z ekshibicjonisty, jakaś strasznie dużą potrzebę bycia zauważonym, w sumie jakiegoś rodzaju parcie na szkło.
Niemniej do tematu: wygląda na to, że jakby Jeremiah ma wąty tylko względem tego, że Marika mu o
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: A co on takiego zrobił,żeby obojgu jakoś tam było?Nic.Bycie w parze,to są jakieś tam kompromisy.Tylko łazi,marudzi,użala się,smęci i gada,że inaczej dom widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)Jedyne co,to że był lojalny i powiedział,że ją wybierze,jak Karoświnga sondowała,czy by jej nie wybrał.Jest totalnie bierny.Marika zagadała z nowym,żeby wiedzieć,czy ma szanse,to teraz się Jay dowie,że ma sobie szukać innej.I ,kurczę,ja go chcę zobaczyć,jak sobie szuka takiej,z którą może się
  • Odpowiedz
  • 3
Właśnie to jest to, w tym sens. On nie lamentuje bo Marika go olała, bo mu zależało tylko dlatego że ona mu nie powiedziała. Kompletnie ma ją gdzieś, a ona ile może latać za nim? Ogólnie ci faceci to więcej między sobą gadają, niż z laskami kręcić. Jacyś dziwacy.
  • Odpowiedz
@agahej: a ten cały Jay to już w szczególności.Zamiast zagadać gdzieś z którąś,pośmiać się,pożartować,to on kuźwa braterstwa szuka i pogaduchy toczy.Najpierw z Eisenbichlerem,teraz z Michałem.No idiota...
  • Odpowiedz
@bubba222: rozumiem Twój punkt widzenia, ale moją sympatię wzbudzają właśnie takie osoby jak Jay czy Grzesiek bo bliżej mi do nich pod względem charakteru niż do reszty. No jeśli on odpadnie to jeszcze mi tylko Sevag zostanie z lubianych przeze mnie który też nie ma pewnej pary więc może być końcowo kiepski sezon dla mnie. No jeszcze tego Sobczaka może po lubię choć jeszcze na tym etapie nie wiem czy cwaniak
  • Odpowiedz
@bubba222: @agahej:
No właśnie. Jakby wydaje mi się, że jego problemem nie jest to, że zostawiła go dla kogoś innego, bo ani go to grzeje, ani ziębi, tylko że się na cos umawiali, a ona nie miała nawet tyle odwagi by z nim pogadać. Teraz nadrabiam ten odcinek właśnie i przynajmniej na tym etapie na którym jestem zdążyła już wszystkim powiedzieć, że zostawia Jeremiaha, a temu nowemu to nawet wprost,
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: tak naprawdę,jeżeli nie zrobią jakichś udziwnień,to niepewni są tylko Jay i Michał.Żmija któregos z nich wybierze.Tyle,że jak znam życie,to Jayowi nawet nie będzie się chcialo do niej podejść.Do Mariki podejdzie,mimo,że ona mu powie,że go nie wybierze.
  • Odpowiedz
@opioidowa: Powtórzę-ci nowi dopiero weszli.Normalne,że Marika najpierw zagadała z gościem,czy ma szanse,dopiero potem z bezjajowcem porozmawia,żeby sobie szukał innej.I powtórzę-co Jay zrobił,zeby Marice z nim w parze było jakoś tam do przyjęcia? Uważam,że nic.
  • Odpowiedz