Wpis z mikrobloga

no tak, ale wzrost cen paliw obudził się później ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bolcano: no nie, już wtedy ceny zaczęły #!$%@?ć. I tak z ciekawości jeśli jeden z większych importerów ropy zaczyna wojnę i sankcje wiszą w powietrzu co cena spadnie, wzrośnie czy utrzyma się? Ja za 15 minut "roboty" (czyli stania w kolejce) "zarobiłem" z 30zł, to wychodzi 120zł za godzinę. No ja wiem, że
  • Odpowiedz
no tak, ale wzrost cen paliw obudził się później ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bolcano: no nie, już wtedy ceny zaczęły z*********ć. I tak z ciekawości jeśli jeden z większych importerów ropy zaczyna wojnę i sankcje wiszą w powietrzu co cena spadnie, wzrośnie czy utrzyma się? Ja za 15 minut "roboty" (czyli stania w kolejce) "zarobiłem" z 30zł, to wychodzi 120zł za godzinę. No ja wiem, że na wypokowe standardy to są grosze bo jedynie 19,2k miesięcznie ale dla innych to nie tak źle.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Więcej. Przy mnie baba 1000 litrów ON do takiego kanisterka jak na fotce. To już masz z 2000 PLN lekko xd


@Bagiezta88: Jak wyjeździła te 1000 litrów przez 3 dni to na pewno. Tylko że to prawdopodobnie się nie wydarzyło
  • Odpowiedz
@niemajuzsensownychnickow: Jak się jest rolnik to się bierze i zamawia w ilościach hurtowych, przyjeżdża cysterna i przelewa sobie do tego zbiornika, bierze fakturkę i gitarka, a nie odjaniepawla januszerki na stacji akurat w dzień rozpoczeńcia konfliktu, bo mu "sumsiod pedzioł że paliwa nie bedzie"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tomasztomasz1234: szczególnie ci panikarze co jak wybuchła panika tankowali za 6,99 xD sam znam takiego co od razu poleciał. Nie dość że spalił paliwo już stojąc w kolejce to jeszcze zatankował kilka kanistrów po zawyżonej cenie. Wystarczyło na spokojnie zaczekać 2 dni, cena była niewiele wyższa niż przed wojną i kolejki się uspokoiły. Rozumiem za to rolników u przedsiębiorców którzy po starej cenie lądowali.
  • Odpowiedz