Wpis z mikrobloga

Pomocy drogie mirkoświry xd. Jak zacząć, co robić ? W życiu nic nie ćwiczyłem. Nie mam nadwagi, ale nie mam żadnej sylwetki, ratuje mnie to że nie jestem niski. Poza tym chorowałem poważnie na stawy i mam bardzo słabe zwłaszcza kolanowe. No i nie zrobię 5 pompek ani 5 przysiadów, nie wiem czy jest sens w tym momencie na siłownie iść, może jakoś się wzmocnić ? Chciałbym mieć lepszą kondycję i trochę "zdrowszą" sylwetkę, nie marzę nawet o słynnym wyśmianym lekkim zarysie mięśni (xd). Ogólnie #!$%@? raczej nie ma, ale w temacie sportu zawsze byłem cienki jak rozwodniony barszcz z torebki i kompleksy mam motzno. Kiedyś mi znajomy proponował pomoc, to spękałem. Lepiej kogoś znaleźć i się spytać, żeby się wdrożyć, czy walić samemu ? Mam też problemy z motywacją i nie wiem, czy nie lepiej przed pójściem gdzieś zrobić miesiąc-dwa czegokolwiek w domu ? Proszę o rady dla nowicujsza typu ja nawet nie wiem co się na siłowni robi i mówię serio ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może też ktoś zaczynał od zera zera ? Tak wiem, nikt nie zwraca na nikogo uwagi i każdy chodzi tam dla siebie, ale pytam o rady techniczne jak i organizacyjne - opłaca się coś kupować na dłużej, czy jednorazowo z buta na próbę ? Co polecacie ? Gdańsk here. Level blisko 28.

#silownia #sport #zdrowie #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 3