Wpis z mikrobloga

Witam na mojej pierwszej rozbiórce na tagu ()

Zbieram zamówienia na Xerjoffa Renaissance, przy dobiciu do 70ml w deklaracjach zamawiam flakon i szkła, po czym rozlewam i wysyłam.
Jeśli chodzi o PdM Laytona - flakon mam na stanie, ale nie mam szkieł, także tutaj trochę na freestyle'u bo nie wiem ile dekantów (i jakie pojemności) zamówić XD Poczekam do piątku wieczur na deklaracje na niego, po czym zamówię szkła.

Xerjoff 1861 Renaissance 7zł/ml (70ml)
Parfums de Marly Layton 6zł/ml (75ml) - batch 0510230 (grudzień 2020)

Szkła 5ml, 10ml, 20ml - 3zł.
Wysyłka cebulowym OLXem (łączone z BLIKiem), paczkomatem, własna etykieta też git.
Za dodatkową opłatą możliwa przesyłka konduktorska lub kurier.

#rozbiorka
#perfumy
Royalekk - Witam na mojej pierwszej rozbiórce na tagu (。◕‿‿◕。)

Zbieram zamówienia ...

źródło: comment_1646839171ccsLlvZIrpxjaYbwM9S4l5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Ograniczenia i limity nie interesują mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli mireczek z drugiego końca Polski potrzebuje perfum na spotkanie z koleżanko NA JUŻ NA TERAZ, no to wszystko jest do dogadania - takie miałem ostatnio przemyślenie. Wszystko kwestia ceny :D
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych:
@greengos: @Joeygilbert: @serekdrogba: @Geeck094: @ToMadeira: @Rosool: @salcesonik:

Dostałem deklaracje na 65ml Xerjoffa (tu + na pw) :) Sądzę, że ktoś się na te wolne 5ml skusi tak czy siak, więc flakon zamawiam w tym momencie, szkło również. Dam znać jak wszystko poprzychodzi w kolejnej takiej zbiorczej wiadomości, następnie po rozlaniu Xerjoffa i/lub Laytona będę do Was pisać na PW o rozliczenie i sposób
  • Odpowiedz