Wpis z mikrobloga

ten moment kiedy kupiłeś euro po 4.87 wczoraj bo liczyles, że bedzie rosło, a spada... i nie wiesz czy sprzedac po 4.85 czy mzoe sie odbije. A gdy spadnie do 4.8 to bedzie a moglem sprzedac po 4.85. Jak sprzedaz po 4.85 to urosnie do 4.95 i powiesz sobie a moglem poczekac.
#waluty
  • 15
@Norby96: Generalnie teraz jak się zachowają waluty to wróżenie z fusow bo dużo będzie zależne od rozwoju sytuacji na Wschodzie. I prosta zasada: jak widzisz „owczy ped” czy to za akcjami, walutami, krypto czy co tam jeszcze jest, to już oznacza ze jest za późno żeby wejść i jest duże prawdopodobieństwo straty.
@iEarth: Nikt kto chce zabezpieczyć swoje środki w obcej walucie/ crypto/ surowcach nie ma manii sprawdzania codziennie kursu, żeby wyczekiwać na dogodny moment sprzedaży. Kupowałem 8000 euro po 4.22 w lutym 2020 roku. Mimo dobrego kursu nadal trzymam bo stratny na tym nie będę ;)
ten moment kiedy kupiłeś euro po 4.87 wczoraj bo liczyles, że bedzie rosło, a spada... i nie wiesz czy sprzedac po 4.85 czy mzoe sie odbije. A gdy spadnie do 4.8 to bedzie a moglem sprzedac po 4.85. Jak sprzedaz po 4.85 to urosnie do 4.95 i powiesz sobie a moglem poczekac.

#waluty


@hamskloss: osattnio Nikiel #!$%@?ł w górę, więc da się zarobić w każdej sytuacji. Trzeba mieć po prostu szerszy
@SF71H: zgadzam się, tylko zarobi nie wiem 5% ludzi (tak jak z walutami), a teraz op przeczyta o Niklu, kupi na górce i znowu straci :p jak ktoś nigdy nie inwestował - to to nie jest najlepszy czas na naukę imo
@Norby96: to kupiłeś ojro kiedy było niezwykle drogie i teraz zastanawiasz się czy sprzedać ze stratą? XD przecież to na 100% pewne że predzej czy poźniej cena wzrośnie jeszcze na tyle żebyś mogł sprzedać z jakimkolwiek zyskiem. Poczekaj, przecież jest wojna, nasz cebulion zanurkuje na bank
@Norby96: Ja miałem podobnie, kupiłem euro za 4,70 na górce i zaczęło spadać do 4,50. Zamiast w panice wyprzedawać to poczekałem i sprzedałem teraz za 4,95 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Grunt to spokój i opanowanie. Mamy bardzo niestabilne czasy i wahania waluty będą raczej normą.