Wpis z mikrobloga

Zalecam dawać na czarnolistę użytkownika @eldzej_10 (chyba, że chcecie powkurzać typa to odpisujcie mu na komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), typ siedzi na wykopie zaledwie 3 tygodnie i jedyne co robi to siedzi na tagu #przegryw i tym podobnych i obraża ludzi, wmawia jakieś bzdury typu "to twoja wina" albo "jesteś toksyczny", staje po stronie gnębicieli, uważa depresję i fobię społeczną za nic takiego, itd... Żeby tego było mało, gość to hipokryta, bo sam zachowuje się po części jak przegryw, bo wierzy w redpill i obraża kobiety xD. Gościa chyba laska rzuciła i chce wyładować frustracje na ludziach z problemami.

#przegryw #blackpill #depresja #bluepill #redpill #fobiaspoleczna #samotnosc
  • 16
Zalecam dawać na czarnolistę użytkownika @eldzej_10 (chyba, że chcecie powkurzać typa to odpisujcie mu na komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), typ siedzi na wykopie zaledwie 3 tygodnie i jedyne co robi to siedzi na tagu #przegryw i tym podobnych i obraża ludzi, wmawia jakieś bzdury typu "to twoja wina" albo "jesteś toksyczny",


@Kamilo67: Bo generalnie większość tagu jest toksyczna i innych wini za swoje niepowodzenia.

Żeby
Natomiast ja polecam dawać typa @Kamilo67 na czarną listę. Gość po jednej z dyskusji, zaczął mnie śledzić i wszędzie odpisywać tam gdzie ja cokolwiek napisałem. Dla mnie zachowuje się jak jakiś pie***ony stalker. Dałem gościa na czarną listę a on jak widzę nadal próbuje robić czarny PR.

@Kamilo67: Nie mam zamiaru dyskutować z Twoją argumentacją na poziomie "chyba", bo nie chcę bawić się w gdybanie. Redpilla nie będę Ci tłumaczyć (to
@eldzej_10:

Gość po jednej z dyskusji, zaczął mnie śledzić i wszędzie odpisywać tam gdzie ja cokolwiek napisałem. Dla mnie zachowuje się jak jakiś pie***ony stalker.


Nie będę ci tłumaczyć znowu, że ze stalkerem to nie ma nic wspólnego, tylko po prostu szkodzisz ¯\(ツ)_/¯.

Dałem gościa na czarną listę a on jak widzę nadal próbuje robić czarny PR.


Ty robisz czarny PR ludziom.

Nie mam zamiaru dyskutować z Twoją argumentacją na
@Teutonic_Reich: A czym ja mam się niby dowartościowywać? Nie obchodzi mnie opinia randomów z wykopu. To wy sobie tworzycie blackpillowe tagi, gdzie wrzucacie swoje durne teksty i szukacie poparcia i atencji dla waszego pseudoświatopoglądu. Zresztą po przykładzie @Kamilo67 który lubi powkurzać innych w tym mnie, można się tylko domyślać jak bardzo brakuje wam kontaktu z innymi ludźmi w świecie rzeczywistym.
@eldzej_10: Niby nie obchodzi cię opinia randomów, a nadal spamujesz w tego typu wątkach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kontaktu z ludźmi i atencji chyba brakuje najbardziej tobie, skoro dzwonisz tutaj po mnie znowu. Dlatego dla dobra reszty powstał ten post, żeby dać od razu na czarno i nie karmić trollów takich jak ty.
@Kamilo67: O spamowaniu mówi gość który odpisuje mi pod każdym postem. Ja uczestniczę w dyskusji bez osobistych podjazdów do kogoś, Ty natomiast wolisz się skupiać na prywatnych wycieczkach w czyjąś stronę (zazwyczaj moją).

Nie wiem jaki jest cel motywacji takiego zachowania. Ale to że Cię gnębili kiedyś w szkole nie znaczy że masz zachowywać się tak aby wkurzać inne osoby po latach.
@eldzej_10: Spamujesz, jedyne co robisz to prowokujesz ludzi z problemami. Twoje argumenty w dyskusji kończą się na "jeżeli nie widzisz różnicy to koniec dyskusji" xD. Jak wspomniał kolega wyżej, im więcej da takich pseudokołczów na czarną, tym mniejsza szkoda ich działań i nie trzeba słuchać desperackich prób bronienia gnębicieli.
To wy sobie tworzycie blackpillowe tagi


@eldzej_10: A ty się na nie #!$%@?, chociaż na nie narzekasz. Wiesz że możesz

A czym ja mam się niby dowartościowywać?

Nie wiesz jak działa dowartościowywanie się? Nie oszukuj się tutaj akurat XD np. tutaj:

można się tylko domyślać jak bardzo brakuje wam kontaktu z innymi ludźmi w świecie rzeczywistym.

Prędzej to tobie brakuje kontaktu z innymi bo nawet zaczepiasz ludzi których w swoim światopoglądzie
Prędzej to tobie brakuje kontaktu z innymi bo nawet zaczepiasz ludzi których w swoim światopoglądzie nienawidzisz. Widocznie jesteś toksyczny. Poza tym nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.


@Teutonic_Reich: Redpill też należy do części manosfery. Nie wiem czy odróżniasz czym jest zaczepka a czym dyskusja. Ale może po prostu wygodniej jest dla Ciebie zamykać się w swoim światopoglądzie i nie otwierać się na opinie innych bo po co? Bo nagle okaże się