Wpis z mikrobloga

#krwiodawstwo #katowice Cześć, chciałbym oddać krew w Katowicach. Jak to wygląda? Informuję pracodawcę, że idę w czwartek oddać krew i nie będzie mnie w pracy w czwartek i piątek - przesyłam skan zaświadczenia. Czy trzeba się umawiać telefonicznie czy idę z marszu? Długo całość trwa?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bobokkk: dokaldnie tak, zaświadczenie możesz dostarczyć w przyszłym tygodniu, u mnie zdjęcie przechodzi. Co do oddania w czwartek to obecnie w czwartki jest najwięcej ludzi więc polecam szukać oddziału w którym jest najmniej tłoczno, jeżeli jest jakiś oddział terenowy w Katowicach, to celowlwbym w niego a nie w główny, ale to może ktoś z Katowic powie czy u Was też tak to wygląda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bobokkk: w Katowicach jest świetna organizacja, jeśli są wolne godziny to warto się zarejestrować, bo wtedy o tej konkretnej godzinie jesteś wzywany do rejestracji. Lepiej przyjść kilka minut wcześniej, żeby na spokojnie wypełnić wstępną ankietę dotyczącą covida (o ile nadal taka jest) i wejść do budynku. Przy czym w obecnej sytuacji NCK apeluje o przekładanie wizyt na późniejszy termin, więc polecam zerkać na stan zapasów krwi, który jest aktualizowany na bieżąco