Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rzrbld: ja tam lubie takie bimbo-cyce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałeś kiedy okazje takie zmacać? Większość krytykujących sztuczne cyce nigdy takich na żywo nie widziała, że o dotykaniu nie wspomnę.
ja tam lubie takie bimbo-cyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Skateris_11: Akurat w Polsce króluje plastik z teledysków disco polo i rapu więc to żaden kontrowersyjny pogląd.

Miałeś kiedy okazje takie zmacać? Większość krytykujących sztuczne cyce nigdy takich na żywo nie widziała, że o dotykaniu nie wspomnę.


Tu mnie masz, zalatuję hipokryzją. Nie macałem sztucznych, ale głownie odrzuca mnie ich piłkowaty, mocno odznaczający się, mało lejąco-skaczący wygląd i
@rzrbld:

blizny pod cyckami.

Ale wiesz, że można taki zabieg wykonać w sposób który nie zostawia blizn pod cyckami?

to w dotyku wydaje pod skórą zamiast jędrnego, naturalnego cycka.

Przecież nawet byś nie zauważył różnicy jak by ci oczy zawiązać i dać do zmacania naturale i robione.
Ale wiesz, że można taki zabieg wykonać w sposób który nie zostawia blizn pod cyckami?


@Skateris_11: Ja wiem, ale ta ewidentnie ma tam spore zagięcia, które widać cały czas.

Przecież nawet byś nie zauważył różnicy jak by ci oczy zawiązać i dać do zmacania naturale i robione.


@Skateris_11: Może, chociaż wątpię, że jest aż taki efekt patrząc na różnice kształtu i struktury. Poza tym napisałem, że głownie przeszkadza mi wygląd,