Wpis z mikrobloga

Jeśli jeszcze nie ograliście Cyberpunka 2077, to teraz macie szanse kupić go bardzo tanio z naszym poradnikiem. Grę na Xboxa można wyrwać za ok. 60 zł, a na PC za mniej więcej 70 zł.

Link do promki: https://xgp.pl/promocje/jak-kupic-tanio-cyberpunk-2077-promocja-pc-xbox-vpn-argentyna/

#xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc #komputery #promocje #okazje #cyberpunk #cyberpunk2077 #cp2077 #cdprojektred #cdprojekt #wiedzmin #wiedzmin3 #wiedzmin2
XGPpl - Jeśli jeszcze nie ograliście Cyberpunka 2077, to teraz macie szanse kupić go ...

źródło: comment_16467356406kZHIHRHdJrwUwmoB0IO9X.jpg

Pobierz
  • 10
@boguslaw-de-cubalibre No dla redów też bycie uczciwym było wstydem i woleli wbrew obiecanemu mesjaszowi gejmingu zaserwować zwykłe gówno, i to pomimo premiery przekładanej x razy. No ale co się dziwić, jak cały hajs przeznaczyli na przehajpowany w #!$%@?ę marketing zamiast w produkcję i naprawę gry.

@XGPpl Nadal za drogo, cyberbug powinien być w ramach zadośćuczynienia rozdawany za darmo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ZlodziejBilonownic: nie rozumiem usprawiedliwienia twojego zachowania, zachowaniem Redów. Kupiłeś grę (remember no preorders), możesz oddać po zagraniu jak się nie podoba. W czym problem? Gram od dnia pierwszego, nigdy nie miałem żadnych problemów (PC wersja). Najgorsze co widziałem to ludzie chodzący w powietrzu (a to się trafiło tylko kilka razy). Zrobiłem 100% gry, grało mi się fajnie. Dla mnie za mało misji i za łatwa. Pisanie, że lepiej ją ściągnąć z