Wpis z mikrobloga

@James0n: Prawda, ale nigdy nie powiedział nic wprost i jednoznacznie, tylko zatrzymywał sobie opcję awaryjną. Więc jak jest szansa, to logiczne że dziewczyna będzie próbować. Nawet na pandorze - czy tęsknisz za Olą - 'no nie można powiedzieć że tęsknię, ani że nie tęsknię... jest jak jest'. Powiedziałby jej nie, to by szukała kontaktu z innymi, a nie #!$%@?ś 'no miałem Ci powiedzieć dzisiaj.... To raczej o to chodzi, a nie
@Marjaewa @Catastroish
Jak dla mnie każda ich „konfrontacja”, to były jasne sygnały, że nic z tego nie będzie. Lubi ją jako znajomą/przyjaciółkę i w tym wymiarze dogadują się spoko, ale nic więcej i tyle. Nie można mieć mu za złe, że szuka czegoś więcej, jak widzi że może być taka szansa. Olka nie pasuje do tego towarzystwa i tak, więc jest logicznym wyborem na wyrzucenie xd
@James0n: ona na niego nic nie zrzuca ani ,,nie narzuca'',tylko prawdę powiedziała jaki jest,,fałszywy'', tyle albo aż tyle, skoro mieli sobie wprost jak decyzje podejmą na rajskim to trzeba słowa dotrzymać,
a ten dupek nie miał odwagi tego wprost jej powiedzieć
@James0n @Amikamamy @Catastroish @Marjaewa Kamil to gracz, dawał Oli sygnały że między nimi nic nie będzie ale nie mówił wprost bo trzymał ja w zanadrzu jako alternwatywe, hotel bywa przewrotny w chciał mieć bezpieczny plan B. Co nie zmienia faktu, że Ola kompletnie zapomniała że nie jest na wakajkach tylko w grze i nie robiła sobie gruntu u nikogo więcej, mimo ze nawet miała teraz do tego okazję dostają 2 kamyki. Więc
@Catastroish: jego prostackie bo nie powiem ze prostolinijne powiedzonko-------ktos musi odpasc------. I reakcja dzis Oli, ze ona by tak nie mogla i mu gratuluje, ze on ma takie podejscie do zycia bez zadnej empati, ze nie potrafi pomyslec jak sie ta osoba druga czuje postawiona w takiej podbramkowej sytuacji tuz przed rajskim