Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@93michu93: to wygląda na to, że masz taką możliwość teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja se wyjąłem kalkulator, przeliczyłem pod kreską i wyszło mi, że nie zamierzam zmieniać zmiennej stopy na stałą w swoim kredycie
@powaznyczlowiek: nie do konca:
Oprocentowanie pożyczki hipotecznej oraz kredytu hipotecznego, przeznaczonego na spłatę zobowiązań niemieszkaniowych (konsolidacja), jest wyższe od oprocentowania z powyższej tabeli o 2,0 p.p. (pożyczka hipoteczna) oraz 1,5 p.p. (kredyt hipoteczny) .

Wiec rozumiem, ze RRSO to jest to 6.71 z tabelki + 1.5 wiec juz sie robi ponad 8. Dobrze rozumiem?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@93michu93: lepiej sobie to najpierw przelicz w jakimś Excelu albo nawet na kartce. Mi wyszło (fakt faktem już znaczną część kredytu spłaciłem, zmianę oprocentowania mam co pół roku) że jak będę nadpłacać po 1k to zmiana na stałe mi się opłaci dopiero w takim scenariuszu, że w tym roku stopy wskoczą na ~5% w połowie i ~7% pod koniec roku, a za rok na ~9% i tak już zostaną. Nawet przy
@marcpol: wlasnie rozmawialem z Pania z ING i mialem juz tutaj pisac. Jezeli przejdzie sie na stale oprocentowanie, a po 5 latach zmieni decyzje to nie ma juz sie marzy pierwotnej, a wiec zapewne bedzie wyzsza.