Wpis z mikrobloga

I znów kolejny miły wieczór w gronie dobrych znajomych i przy dobrej zabawie zepsuty, bo jutro polski niewolnik, którym jestem musi wstać i #!$%@?ć do roboty, gdzie szybko przypomną, że życie to nie bajka i będzie tysiąc ważnych spraw za gówniane pieniądze.

I dlatego właśnie jestem nieszczęśliwy i nienawidzę swojego życia, bo jestem #!$%@? polskim niewolnikiem i zawsze przy każdej okazji, każdej pięknej chwili towarzyszy mi świadomość, że co z tego, skoro niedługo, jutro, pojutrze, za tydzień i tak tam wrócę.

I tak nic nie wywalczę, bo mając wokół wytresowanych i posłusznych Polaków, którym korpo wyprało mózg i zrobiło z nich roboty byłbym jedynie podżegaczem i niewdziewcznikiem, bo oni tryskają szczęściem, mogąc tyrać za pensję z cyfrą 3 z przodu.

Nie będąc programistą jesteś po prostu skazany na wieczne #!$%@?.

#polska #depresja #pieniadze #zarobki #hajsiwotag #przegryw
  • 9
@PorzeraczParuwek: Tak, ale co to ma za znaczenie, zarabiając 5, 6, 8 i tak się człowiek nie dorobi. Chodzi o całokształt. Sens tego wszystkiego. Inny się bawią, żyją i oddychają, a Polaczki muszą #!$%@?ć całe życie. Za bardzo skupiacie się na szczegółach a nie na meritum.